Hatsan mod 125 sniper vortex ilan veremiyorum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Üstatlar selamlar;

Elimde neredeyse hiç kullanmadığım Hatsan Mod 125 Sniper Vortex 5.5 var. Üstünde w&s 3x9x44 ışıklı dürbün var. Pcp almak için beraber satmak istiyorum ama ilan veremiyorum? Konu açma butonunu bulamadım? Bu bölümde “yeni konu” düğmesi var ama satış bölümünde yok. Başlığı yanlış yere açtıysam kusura bakmayın taşınabilir. Yardımcı olabilirmisiniz. :thumbup::/

Volkan URAS

• Yeni üye olduğunuz için tanışalım başlığı altında yorum yapmanız gerek sonrasında yorum sınırı olan 50 yorumu geçmeniz lazım. Gerekli bilgiler zaten forumda mevcut sadece ilan açmak için gelenler böyle durumla karşılaşıyor ve nerede ne olduğunu bilmiyor o yüzden biraz araştırıp bazı başlıkların altında yorum yaparak katkı sağlarsanız agt ailesi olarak seviniriz.

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen alperen692 ().

• Üstat tüfekle 100 pelet atmadım henüz. Sıfırının fiyatını biliyorsunuz zaten. Dürbünün sıfırıda 350-400arası. İkisine 700 desem çokmu olur azmı olur bilmiyorum yoksa iyimi olur bilmiyorum.

Volkan URAS

• Yeni üye olduğunuz için tanışalım başlığı altında yorum yapmanız gerek sonrasında yorum sınırı olan 50 yorumu geçmeniz lazım. Gerekli bilgiler zaten forumda mevcut sadece ilan açmak için gelenler böyle durumla karşılaşıyor ve nerede ne olduğunu bilmiyor o yüzden biraz araştırıp bazı başlıkların altında yorum yaparak katkı sağlarsanız agt ailesi olarak seviniriz.

tanışalım başlığında kendimi tanıttım, 50 mesajıda geçmişim zaten ama yinede konu açamıyorum. Sanırım şimdide 90 gün bekleme olayı var ?

Volkan URAS