Hatsan torpedo 155

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar bi konu hakkında bilgi almak istiyorum hatsan torpedo 155 5.5 mu yoksa 6.35 mi daha iyidir lütfen yardımcı olurmusunuz.Şimdiden teşekkür ederim

• Yaylı silahlarda Torpedo gibi güçlü olanlarda 5,5mm, Mod 55, 35 gibi orta ve zayıf olanlarında 4,5mm olanı daha makbuldur. Tabanca da nacizane önrim sadece 4,5mm'dir.

• torpedo 155 in 5.5 olanını zevkle kullandım. ve tavsiyede ederim. elime birçok tüfek geldi geçti,aralarında güç olarak aynı olan mod 125 de geldi ama benim şahsi fikrimdir içlerinde sattığıma bin pişman olduğum sadece hatsan torpedo 155 dir.

• 6.35 pellet secenegindeki sıkıntıdan dolayi 5.5 daha uygun

Zoraki ultra 5.5 & 4.5
    Stoeger x20 suppressor 4.5
    Hatsan mod 125 sniper 5.5
    Hatsan mod 125 th 5.5

Hatsan Flash 5.5

Hatsan Nova Compact LW 6.35

Diana Mod54 AirKing 5.5

Hatsan At44 WX-10 Long LW 5.5

Hatsan BT65 Long LW 6.35

Walther Talon Magnum 4.5
    Walther Falcon Hunter 5.5

Crosman 357 4.5

Crosman 1077 CO2 repater 4.5

• orpedo 155 in 5.5 olanını zevkle kullandım. ve tavsiyede ederim. elime birçok tüfek geldi geçti,aralarında güç olarak aynı olan mod 125 de geldi ama benim şahsi fikrimdir içlerinde sattığıma bin pişman olduğum sadece hatsan torpedo 155 dir.

selam nitro pistonu nazıl temin edebilirim. sanırım sizin yaylıyı dönüştürmüşsünüz.

diana mod 48/52- 177

• selam nitro pistonu nazıl temin edebilirim. sanırım sizin yaylıyı dönüştürmüşsünüz.

Merhaba benim aldığım yıl 2012 idi. Tüfeğim vortex değildi. Fabrikada dönüşüm yapıyorlar. Bi arayıp sorsanız benden daha iyi bilgi alabilirsiniz

• Merhaba benim aldığım yıl 2012 idi. Tüfeğim vortex değildi. Fabrikada dönüşüm yapıyorlar. Bi arayıp sorsanız benden daha iyi bilgi alabilirsiniz

tamam teşekkür ederim.

diana mod 48/52- 177

• Torpedo Magnum sınıfı bir tüfek sanırım , vida kırma durumu bu tüfekte de var mı

Zoraki Ultra 02. 4.5

Hatsan Turcar 5.5