Pcp tüfeğe hava doldurma

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Havası tamamen boşalmış bir tüfeğe 0 dan pompayla hava vurmak mümkün mü ? Bu konuyla ilgili bilgisi olan biri yorum yaparsa sevinirim

• Hava tamamen boşaldığı için valfı pompayla açmak zordur. Kurma kolu çekili vaziyetteyken hızlı hızlı 50-60 kez durmadan pompalayın. 40-50 bara gelene kadar durmayın yoksa hava geri kaçar. Biraz yorucu olur ama dolar.

• 100 barın altında kullanmamaya dikkat edin. Pompayla 70-100 bar altı dolum yapmak 150-200 arası dolum yapmaktan daha zordur.

• Hava tamamen boşaldığı için valfı pompayla açmak zordur. Kurma kolu çekili vaziyetteyken hızlı hızlı 50-60 kez durmadan pompalayın. 40-50 bara gelene kadar durmayın yoksa hava geri kaçar. Biraz yorucu olur ama dolar.

kurulu durumdayken pompalayım doğru anladım değil mi

• Evet hocam kurma kolu çekili açık olacak. Yoksa azda olsa çekiç valfe baskı yapıp pompalanan havanın geri kaçmasına yol açıyor.

• ne kadar zamanda doldurup kaç atışta bittiğini yazarmısınız

AA S400 MPR FT nikko 10-50*60

PUNCHER PRO 5,5 walter 8-32*50

mauser k98

• Bende at 44 long var. Geçenlerde 70 bar olarak biraktim bir gün sonra basınç sıfıra inmişti. Sonrasinda fabrikaya götürdüm bakim yapip sorunu duzelttiler. Ancak sıfırdan hava basmayi denedigimde bar yukselmiyordu hava kacma sesi geliyordu. Bende kurma kolunu açtim ve yanimdaki arkadasimda hava deligine parmagini kapatti. Bu sekilde hizlica pompalayarak doldurdum. Ama 0 dan 100 bara uzun surdu.

Zoraki ultra 5.5 & 4.5
    Stoeger x20 suppressor 4.5
    Hatsan mod 125 sniper 5.5
    Hatsan mod 125 th 5.5

Hatsan Flash 5.5

Hatsan Nova Compact LW 6.35

Diana Mod54 AirKing 5.5

Hatsan At44 WX-10 Long LW 5.5

Hatsan BT65 Long LW 6.35

Walther Talon Magnum 4.5
    Walther Falcon Hunter 5.5

Crosman 357 4.5