Yeni pcp tüfek için yardım ve öneri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • AT-44 den sonra atış sayısı yuksek bir modele geçmek istiyorum hatsan tercihimdir.Hatsan airmax ve nova compact arasında kaldım genelde attıgım mesafe 30 ve 100 metre arası öneriniz nedir ?

• Marka seçiminiz Hatsan olacaksa rg li bir model seçmenizi öneririm.

• Kral Bigmax X 6,35 +VECTOR Counterpunch 6-25x56 FFP
    • Kral Puncher Breaker W 5,5-6,35 +VECTOR Capricorn 4.5-14x44 FFP
    • Kral Puncher Jumbo W 4,5 mm+VECTOR Taurus 3-18x50 FFP
    • Zoraki HP01-02 Ultra 4,5 mm+Bushnell Reflex Red Dot Sight
  • aynen öyle, o mesafelerde SUPERNOVA RG 250-130 bar arası ~200 adetcivarı atış yapabilir. 500 cc de bu kadar atış yapan nadirdir, varsa bilmiyorum. tek dezavantağı 5 kg., lakin hercule göre yinede 1 kg kadar hafif. yinede bana göre ağır.. aradığın ürün bende var satıştadır..

SATILIK HATSAN SUPERNOVA RG LW QE PCP HAVALI TÜFEK

aklımdakı de senın satısta olan tufegın ama qe namlu kesınlıkle ıstemıyorum tek sıkıntım o yoksa coktan aramıstım senı

• aklımdakı de senın satısta olan tufegın ama qe namlu kesınlıkle ıstemıyorum tek sıkıntım o yoksa coktan aramıstım senı

QE namlu çekincen nedir?

• QE namlu çekincen nedir?

Bende ayni cekincedeyim maalesef istediğim gibi susturucu takip çıkarmak istiyorum bazen air spitter mi splitter mi neyse onu takarim daha iyi benim acimdan ama tabi zevkler görecelidir

• aynı sekılde ben sesı pek kestıgını sanmıyorum neyse hatsan nova compact aldım ılgınız ıcın tesekkurler

• QE namlu ceketini söküp normal olarak kullanabilirsiniz.İster moderatör ister air striper satabilirsiniz.Bir videosu vardı bulunca paylaşayım.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• QE namlu ceketini söküp normal olarak kullanabilirsiniz.İster moderatör ister air striper satabilirsiniz.Bir videosu vardı bulunca paylaşayım.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

hocam düz qe ler tamamda şu çıkıntılı qe lerde mi ayni sekilde? Oylede namlu acayip uzun olmazmi?

• Genc07 dostum QE olayını tam anlamadın sanırım.Qe ceketli silahlara monte edilen kendinden susturucu olayı.her ceketli namlu QE değildir yani .düz qe dediğin şey sanırım namlu ceketi. O namlular susturuculu değil.

• Nasıl kardeşim peki bt65 kadar etkili menzili var mi?

daha gelmedı tufek muhtemelen yarın otekı gun gelır pazarda denerız