izmirde av bayi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Varsa ''işgören silahçılık'' ta vardır.Diğerleri getirse , thumbhole görünce extra 50 ytl fiyat sokarlar.Yahu adamlar temizlemek için namludan içeri yağ döküp birkaç kere boş atın diyor X( İşgören de böyle birşey yok zaten hatsanın güney av dan sonra ana bayisi.Düşük kar ile satıyorlar malının arkasındalar.Tavsiye ederim.

• Resmi Gönderi

Sanırım bu yazıları işgören silahçılık okuyor #hims

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• bence bu yazıları alakalı olan her kez okusunda ders alsın yanlışlarını hatalarını anlasınlar ne kadar faydalı oluyor bilmiyorum ama faydası oluyodur tabi eğer olmuyosada kafasına girmeyen bu yazılardan anlamayan alakalıların anlamazlıgından yada vurdum duymazlığından olmuyordur bu siteyi açan emek veren herkeze teşekkür ederim