Yeni Başlayanlar İçin Havalı Tabanca Önerisi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Birkaç haftadır forumdaki çeşitli başlıkları okuyordum, nihayet üyelik açıp size doğrudan danışmaya karar verdim. Daha sonra tavsiye isteyecek arkadaşlara da yol gösterici mahiyette bir başlık olur umarım.

Ben ilk havalı tabancamı alacağım, 1-2 haftadır araştırma yapıyorum. İnternetten bulduğum inceleme videolarını izliyorum, teknik özellikleri karşılaştırıyorum. Ama en iyi yolun, bu konuda tecrübesi olan birilerine sormak olduğunu düşündüm. Forumda daha önce benzer konular açılmış ancak başlıkları açan arkadaşlar kendi spesifik zevklerine göre sorular sordukları için kafama tam olarak yatan bir şey olmadı açıkçası.

Kriterlerim şu şekilde;

- Bütçe olarak 400-500 lirayı aşmayacak bir ürün arıyorum.

- Silahı elime aldığım zaman gerçeklik hissi veren bir ürün arıyorum.

- Gerçeklik hissi için metal aksam içeren bir ürün daha uygun olur gibi geliyor. (Zira tamamen plastik silahlar ağırlık olarak 400-500 gr. civarında oluyorlar.)

- Blowback özelliği olan bir silah arıyorum.

Şimdiden teşekkürler. :)

Zulümle zenginleşenin, sonu berbat olur. - Yunus Emre

• Hocam 0 ürün düşünüyorum maalesef.

• Gerçeklik hissinden uzak olsa da ben zoraki ultra hp 01-02 ye mutlaka bir daha bakın derim

• Hocam forumda çok gördüm adını da bu kadar fazla tavsiye edilme sebebi nedir?

• Pnömatik sistem çok stabil atışlar hatta forumda 15metreden kürdan vuran bir arkadaş vardı. Hp01-02 modeli ise 4 kereye kadar pompalayabilerek daha güçlü atışlar yapabilirsiniz.

• Kesinlikle Zoraki Ultra , bende almadan önce bu forumda çok yazı okudum Zoraki Ultra hakkında. 4.5mm tercih ettim iyi de yapmışım

Zoraki Ultra 02. 4.5

Hatsan Turcar 5.5

• hocam hatsan mod 25 tavsiye ederim. zoraki müsabaka sınıfı tabancadır. ona daha sonra, acemiliği attığınızda geçersiniz.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Hatsan Mod 135 Vortex .22 Cal.

Hatsan Striker 1000X Vortex .22 Cal.

Hatsan Mod 25 SuperTact Vortex QE .22 Cal.

Hatsan Mod 25 .177 Cal.

Crosman Classic 1377 .177 Cal.

Crosman Classic 1322 .22 Cal.

• crosman c41

Daystate airranger 5.5

Diana mod 470 TH 5.5

Diana mod 54 AK 5.5

Diana mod P5 4.5

Evanix blizzard s10 bolt action 5,5

fx t12 5.5

cometa orion BP 5.5

• hocam hatsan mod 25 tavsiye ederim. zoraki müsabaka sınıfı tabancadır. ona daha sonra, acemiliği attığınızda geçersiniz.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Merhabalar. Bahsettiğiniz bu mod 25’i kullandınız mı? Avantaj ve dez avantajlarını anlatır mısınız? Bende bu aralar tabanca tarzı uygun fiyatlı kısa mesafe atıcılık yapabileceğim bir model arayışındayım. Özellikle aklıma takılan bir soru var; bu tabancanın boyu 37cm ve 1240gram ağırlığı olduğu yazıyor. Bu uzunlukta bir silah tabanca hissi mi verir, yoksa tabancadan çok tüfek hissi mi verir? Açıkçası 37cm bir tabanca için devasa bir uzunluk gibi geliyor. Kararsız kaldım.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Onur372 ().