Weihrauch hw30 yada hw 50 de dampa ayak ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese merhaba. Maddi durum pek iyi değil ama sizde biliyorsunuz bu zehir kana girdimi iflah olmuyor insan. Bende bir weihrauch almak istiyorum hiç elime almadım bu markayı ama videolarda falan izledikçe ekrana yapışıyorum heycanlanıyorum. Siz degerli hobidaşlara sorum şu ; hw 30 yada hw 50 de dampa ayak kullanmak gerekir mi ? Sonuçta çok güçlü modeller değil. Eğer gerekirse cok pahalı olan ayaklar yerine hatsan protector kullansam dürbünümü korur mu ? Birde diana two fifty mi yoksa weihrauch hw 50 mi ? Cevaplarsanız çok sevinirim.

• Weihrauch hw 97 var bnde dampa ayak ile kullaniyorum size tavsiyem dürbün iyiyse hw 50 ya da 30 gücü az olsa da protector yerine yatagun dampa öneririm sportmach zaten uçuk fiyat ama yatagun da iyi yayli protector tarzi olanlardan pek memnun kalinmadi yatagun da alamam derseniz dürbün bogazina lastik takin yanyana ayağı öyle baglayin sonuç verecektir

Röhm Twinmaster Top .177 ohhunt 4.5*20

hatsan at44-10 long lw regli vector optic 6-25*56 ffp

Steyr LP2 .177
    Benjamin pcp pistol .22 ,Nikula 2-6*28
    Kral bullpup .22
    Ekiz regli at 44 long lw .22,
    Hawke 3-12x44
    CYMA CM.030 Aep airsoft glock
    Benjamin discovery .22
    Zoraki Ultra .177 , Stoeger 4X32

Röhm Twinmaster sport .177
    Hatsan At 44 Tactical .22 ,Sniper 6-24*50