Mod 85 Geri Tepme ve Dürbün

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selam Herkese,

Eminim bu konu bir çok kez açılmıştır o yüzden lütfen kusuruma bakmayın. Geçtiğimiz aylarda Hatsan Mod 85 Sniper Yaylı aldım. Birkaç sorum var sizlere. Yanında gelen Optima 3-9x32 birkaç atıştan sonra tekrar sıfırlama istiyor. Dampa ayak veya protector almak istedim fakat dürbünden pahalı olduğunu gördüm. İnternetteki 40-50 liralık dampa ayaklar işimi görür mü? Dürbünün tamamen bozulmaması için ne yapmalıyım? Daha ucuz bir çözüm önerisi var mı?

Ayrıca biraz pahalı olduğundan dolayı bilindik pelletler yerine ucuz atölye yapımı pelletler kullanıyorum. Silaha uzun vadede zarar verir mi?

Çok teşekkür ederim.

• Selamlar

Merak ettiğim bir sey var. Neden öncelikle forumu okuyup araştırmak yerine üye olur olmaz böyle bir konu açıyorsunuz ki ?‍♂️

Kendiniz de söylemişsiniz Bu konular çok defa forumda soruldu cevaplandı konuşuldu... Öncelikle size forumu okumanızı tavsiye ederim, yetmezse arama kısmına dampa, pellet tavsiye vs yazarak istediğinizden fazlasına ulaşırsınız önce araştırma yaparsanız kendi adıma sevinirim.

Daha da yardımcı olmamı isterseniz profilimden yazılarıma bakabilirsiniz. Çünkü bu konuyla ilgili aynı seyler 10 defa yazılmış şekilde durmakta.

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Selamlar

Merak ettiğim bir sey var. Neden öncelikle forumu okuyup araştırmak yerine üye olur olmaz böyle bir konu açıyorsunuz ki ?‍♂️

Kendiniz de söylemişsiniz Bu konular çok defa forumda soruldu cevaplandı konuşuldu... Öncelikle size forumu okumanızı tavsiye ederim, yetmezse arama kısmına dampa, pellet tavsiye vs yazarak istediğinizden fazlasına ulaşırsınız önce araştırma yaparsanız kendi adıma sevinirim.

Daha da yardımcı olmamı isterseniz profilimden yazılarıma bakabilirsiniz. Çünkü bu konuyla ilgili aynı seyler 10 defa yazılmış şekilde durmakta.

Haklısınız. Aslında arama yaptım forumda fakat konular genelde bu sorunun basit temeline yönelik değil, daha çok “dampa alıcam hangi marka alayım” türünden. 30-40 tane konu inceledim fakat giriş rehberi türünden bir konu göremedim, kusura bakmayın lütfen. Dampa mount’ın ne işe yaradığını ya da nasıl çalıştığını bile bilmediğim için böyle bir konu açma gereği duydum. Bahsettiğim konuyla ilgili başlıkların linklerini özelden atarsanız başlığı seve seve silebilirim.

Teşekkür ederim

• Haklısınız. Aslında arama yaptım forumda fakat konular genelde bu sorunun basit temeline yönelik değil, daha çok “dampa alıcam hangi marka alayım” türünden. 30-40 tane konu inceledim fakat giriş rehberi türünden bir konu göremedim, kusura bakmayın lütfen. Dampa mount’ın ne işe yaradığını ya da nasıl çalıştığını bile bilmediğim için böyle bir konu açma gereği duydum. Bahsettiğim konuyla ilgili başlıkların linklerini özelden atarsanız başlığı seve seve silebilirim.

Teşekkür ederim

Tabi benim profilime girin ve oradan konulardan son msjlardan yazdığım yazılara ulaşabilirsiniz. Telefondan girdiğim için link bak at biraz zor oluyor

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Tel no veriyorum müsait zamanında ararsan detaylı anlatayım belki yardımı dokunur. Sevgiler.

0532 676 76 12