Kral Breaker 5.5 mi yoksa 6.35 mi daha iyi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhabalar 2 yıldır pcp sevdalısıyım flash qe 5.5 kullandım bir yıldır şimdi kral puncher breaker alıcam sizce 5.5 mm mi yoksa 6.35 mi tercih etmeliyim.. 30 - 100 metre arasında kullanıcam vector 6 24 50 ffp dürbünüm var hangi kalipre daha iyi olur?

• 2 sini de kullanmış biri olarak 5,5 un hem pellet hem de bullet masrafı daha az olur aynı şekilde hava sarfiyatı da.esas merakın 6-25/50 ffp dürbün hangi modeli.

• Kral Bigmax X 6,35 +VECTOR Counterpunch 6-25x56 FFP
    • Kral Puncher Breaker W 5,5-6,35 +VECTOR Capricorn 4.5-14x44 FFP
    • Kral Puncher Jumbo W 4,5 mm+VECTOR Taurus 3-18x50 FFP
    • Zoraki HP01-02 Ultra 4,5 mm+Bushnell Reflex Red Dot Sight
  • vector optic tourex yeni aldım daha kullanmadım hava şartları baya kötü. Çok sağol hocam yanıtın için.

3-18/50 sini kullanıyorum , paralax ayarının sertliği hariç 10 numara diyebilirim.Göz yormuyor.Breakerı tercih etmenizin sebebi sanırım pompa ile dolum yapmanız.dolumu kolay,stabilitesi iyi atışlar arası fps farkı fazla olmuyor.2 tane vardı bende biri bir hobidaşa gitti ama pişmanım diyebilirim :) 3. sü fazla göze batıyordu mecburiyetten elden çıkardım.

• Aynen hocam pompayla kullanıcam hatsan flash qe nin kendi pompasıyla. Yaşadığım şehirde scupa tüp dolumu yapan yer yok kompresörlerde çok pahalı aliexpresten compresör baktım gümrük vergisi ayrı dert ürün sağlam mı orası ayrı dert.. şimdilik pompayla idare ediyorum

• ben jumboyu bile pompayla dolduruyorum :), urfada nem yoktur fazla sıkıntı olmaz ama 1 hafta kadar önce ne olur ne olmaz dıye nem için filtre siparişi verdim aliexpressten.gelirse bakalım denıyeceğim , yazın sıkıntı yok burada da fazla ama kışın dolumdan sonra biraz su damlası çıkıyor pompanın tahliyeden.

• TRY 1,372.20 35%OFF | 4500psi 300bar 30mpa 12 v/220 v Pcp hava kompresörü 12v Mini Pcp kompresör de dahil olmak üzere trafo araba yüksek basınçlı hava kompresörü

https://s.click.aliexpress.com/e/emfu5xIo

TRY 806.90 9%OFF | 300BAR 30MPA 4500PSI Elektrikli hava kompresörü Yüksek Basınçlı hava pompası Pnömatik Airgun Tüfek PCP Şişirme 220v 110v

https://s.click.aliexpress.com/e/4brfu7AY

Bende bu 2 ürünü araştırıyorum gümrük vergisi arttı birde arıza verir mi diyerek cesaret edemedim o yüzden pompaya devam ?