Hatsan AT44-10 .177 (4.5) İnceleme

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Patlayan tüpü hatsan a göndermedik, Bahtiyar bey foruma giriyor ve şu ana kadarda forumda 40 ın üzerinde mesajı var, Bizim bireysel olarak tüpü göndermemizin mantığı yok, Bizim beklentimiz, bu silahların toplatılması, çünkü bizde 2 tane tüp var ikisinde de O Ring ölçüsü ve yatak ölçüleri hatalı, O Ring i gevşiyor, halbuki O Ring rahat olmalı ve bu silahların tamamının da bu şekilde işlendiğine inanıyoruz.

• Milli bir kuruluşumuz olup kaliteli mal ürettiklerinde en başta benim destekleyeceğim Hatsan'dan bir yetkili çıkıp neden bu silahı satın alan müşterileri adına kendilerini savunmuyor yoksa "sükut ikrardan gelir" lafı doğrulanıyormu?

(Türkçesi: Susmak kabul etmektir)

• Milli bir kuruluşumuz olup kaliteli mal ürettiklerinde en başta benim destekleyeceğim Hatsan'dan bir yetkili çıkıp neden bu silahı satın alan müşterileri adına kendilerini savunmuyor yoksa "sükut ikrardan gelir" lafı doğrulanıyormu?

(Türkçesi: Susmak kabul etmektir)

doğru diyorsun sukut ikrardan gelir. bak bu silah patlayıpta bir kişiye zarar versin ben o zaman mahkemenin yolunu tutmuyormuyum.

hamdım piştim yandım oldum.

• neyse bahtiyar beyde foruma giriyorsa demekki at 44e güveniyor ozaman yine atışlara devam aşağı yukarı her 10 atışta 25 bar düşüyor kısmet olursa yarın videoda ekliycem tüplerde şu ana kadar hava kaçağı yok bazı forumlarda hatsan tüplerinin hava kaçırdığını yazmışlarda. bugünde ölmedim ALLAH'a şükür ;d;

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Her işimizi Allah'a bıraktığımızdan böyle oluyoruz. Şu kaderci zihniyeti terketsek artık. Yarın bir gün birinin tüfeği patlar da çoluğunu çocuğunu öldürürse kısmet böyleymiş diyebilecek miyiz acaba?

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• bugünde ölmedim ALLAH'a şükür ;d;

Herşeyi çok güzel özetlemişsin #hims

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• hiç kimse kaderin önüne geçemez

• "Devenizi sağlam kazığa bağlayın sonra Allaha emanet edin" diye bir söz var bilmem daha önce duymunuzmu?

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• "Devenizi sağlam kazığa bağlayın sonra Allaha emanet edin" diye bir söz var bilmem daha önce duymunuzmu?

+1 :thumbup:

Maverick Model 88

Beretta Special 16 GA

Beretta S56

• hiç kimse kaderin önüne geçemez

konuyla ilgili olarak düşünüldüğünde çok yanlış bir yaklaşım tarzı.islam ülkelerinin gelişememelerinin en önemli nedeni.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Official Post

konuyla ilgili olarak düşünüldüğünde çok yanlış bir yaklaşım tarzı.islam ülkelerinin gelişememelerinin en önemli nedeni.

Bunun nedeni İslâmı hakkıyla tanımamaktan kaynaklı, Peygamber efendimiz (SAV) in hadisi şerifi var, "Yıkılacak duvar altında durmayın"

• Bunun nedeni İslâmı hakkıyla tanımamaktan kaynaklı, Peygamber efendimiz (SAV) in hadisi şerifi var, "Yıkılacak duvar altında durmayın"

evet.kader mevzusunun akıncı arkadaşımızın anladığı şekilde olmadığını düşünüyorum.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Official Post

evet.kader mevzusunun akıncı arkadaşımızın anladığı şekilde olmadığını düşünüyorum.

+ 1

• arkadaşlar dini konu olcak ama , kadere iman , imanın 6 şartından biridir , kadere hayır ve şerrin Allah'tan geldiğine iman , o yüzden biraz dikkatli yazalım , imanın temelini oluşturan bir şarta bu böyle değildir demek cok tehlikeli ve yanlıştır ... bilgi eksikliğiniz varsa araştırma kaynakları sonsuz günümüzde ... kendi aklınızdan yorumlar yapmayalım önemli konularda ... bir ayeti tesvir etmek değerlendirmek için 12 ilim sahibi olmak gerekli ... Kader nedir ne değildir bunu iyi bilmek lazım .. kulli ve cüzri irader nedir bilmek lazım yoksa eksik bilgi ile düşünüp yanlış düşüncelere kapılmamak cok önemli ...

öteyandan islam ülkelerinin geri kalması islamdanmı yoksa islamdan uzaklaşmasındanmı iyi düşünmek lazım bu konuyuda ...

• imanın temelinde kadere iman var da...işte oradaki kader akıncı arkadaşımızın belirttiği şekilde değil.anlatmak istenilen bu.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• haklısınız o an için öyle yazmışım konuya göre yanlış yaklaşım olduğunu kabul ediyorum önce tedbir almamız gerekiyor fakat kader konusunda ısrar ediyorum (Yeryüzünde ve sizin başınıza gelen her hangi bir olay yoktur ki, biz onu yaratmadan önce o, kitapta bulunmasın. Doğrusu bunu bilmek Allah'a kolaydır." Hadid/22), bizim başımıza ne geleceğini yüce ALLAH(C.C) biliyor ama biz bilmiyoruz

• haklısınız o an için öyle yazmışım konuya göre yanlış yaklaşım olduğunu kabul ediyorum önce tedbir almamız gerekiyor fakat kader konusunda ısrar ediyorum (Yeryüzünde ve sizin başınıza gelen her hangi bir olay yoktur ki, biz onu yaratmadan önce o, kitapta bulunmasın. Doğrusu bunu bilmek Allah'a kolaydır." Hadid/22), bizim başımıza ne geleceğini yüce ALLAH(C.C) biliyor ama biz bilmiyoruz

evet bu daha doğru bir açıklama oldu.gerçi doğrular kişilere ve mezheplere göre değişiyor.akıncının kaderle ilgili ilk yazdığı cebriye mezhebinin görüşüne uygundu.ama yukarıdaki yazılanlar ehl-i sünnet olarak kabul edilen mezheplerin görüşüdür.bir de mu'tezile mezhebinin görüşü vardır.o da cebriye mezhebinin tam zıddı diyebileceğimiz bir görüştür.yani emc2 arkadaşımızın dediği gibi ''kader nedir ne değildir bilmek lazım'' sözü pek de dayanaklı değil.çünkü kader soyut olduğu için bilinmesi mümkün değildir.eğer islam alimi değilsek bizim yaptığımız tek şey yukarıda sayılan görüşlerden birine inanmaktır.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• +1111111111111111111111 neyse konuyu saptırmayalım bence bu at 44 mevzusu çok uzadı yapacağımız bir şey yok hatsan sorunları olduğunu kabul edene kadar şimdilik tüfeğin performansıyla ilgileniyorum