Vector Optics Victoptics 10-40x50 SFP

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaslar merhaba vector optiklerle ilgili daha once de yazilar yazilmis ama cok net gelmedi bana. Bir de eski konular. 10-40x50 sfp modeli cok ucuz 570 tl. Cok mu kotu acaba. Kullanan var mi? Guzel ve ucuz bir durbun almak istiyorum 32x veya ustu. Ama 1000₺ yi geçesim yok. Bu durbun gercekten 40x buyutuyormu? Bir yabanci video izlemistim. Adam 16x kaliteli bir durbunle 24x durbunu maximum zooma getirip karsilastiriyordu. Yakinlastirmalari ayniydi. Kisacasi beni anladiniz. Bu durbunu alayim mi

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

sarsılmaz kılınç 2000 light 9mm

atüs 36 cal tek kırma

zoraki hp ultra 4,5 - 5,5

• Ben de dürbün ararken bahsettiğiniz dürbünü gördüm , alternatif olarak da 8.5-32x50 var. Bilen biri bizi aydınlatırsa iyi olur

• Vallaha forumun heryerini okudum dürbünle ilgili bu işin felsefini bir arkadaşımız çok güzel bir sözle açıklamış ve özetlemiş “ tüfek kaç tl ise dürbün de o fiyatta olmalıymış” benim çok hoşuma gitti. Mantıklı geldi. Benim tüfek 1400 ₺. Bu dürbünden şimdilik vazgeçtim. ;)

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

sarsılmaz kılınç 2000 light 9mm

atüs 36 cal tek kırma

zoraki hp ultra 4,5 - 5,5

• Bence Kafa Avcısı arkadaşımız bu sorunumuzu çözer g;$i

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5