Teşekkürler YATAGUN, 10 metre Defiant 5,52mm - 30 atış.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mustafa Serdar abi'nin getirttiği pelletlerden olan Defiant 5,52 tüfeğimin 10 metrede attığı en isabetli mermilerden oldu.
    Crosman Hollow Point, Benjamin Domed Head ve Crosman Premiere Pointed pelletlerle yapamadığımı Defiant büyük bir istikrarla yaptı.
    Bu şekilde yaptığım 30 atışlık çalışmalarımın hiçbirini tamamlıyamamıştım. Bu ilk oldu.
    Mustafa Abi'lerin tavsiye ettikleri her ürünün arkasında bir ekip tecrübesi var. İyiki varsınız diyor ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

[Resim Engellendi: http://img132.imageshack.us/img132/4059/30da30defianteg9.jpg]

İnanın bu atış çalışmamda 20. isabetten sonra kalbip güp güp atıyordu. "Hadi defiant beni yolda bırakma, yap şu Otuz'u" diye sayıklayıp durdum hep. Bundan sonraki 30 atışlık gruplarımda daha sakin olup, çoğunu tam ortadan vuracağıma eminim.

• Resim kalitesi kötü, çünkü fotoğraf makinası evde değildi, cep telefonuyla bu kalitede çıkıyor. İyisini akşama çekip koyacağım.

• Mustafa Serdar abi'nin getirttiği pelletlerden olan Defiant 5,52 tüfeğimin 10 metrede attığı en isabetli mermilerden oldu.
    Crosman Hollow Point, Benjamin Domed Head ve Crosman Premiere Pointed pelletlerle yapamadığımı Defiant büyük bir istikrarla yaptı.
    Bu şekilde yaptığım 30 atışlık çalışmalarımın hiçbirini tamamlıyamamıştım. Bu ilk oldu.
    Mustafa Abi'lerin tavsiye ettikleri her ürünün arkasında bir ekip tecrübesi var. İyiki varsınız diyor ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

[Resim Engellendi: http://img132.imageshack.us/img132/4059/30da30defianteg9.jpg]

İnanın bu atış çalışmamda 20. isabetten sonra kalbip güp güp atıyordu. "Hadi defiant beni yolda bırakma, yap şu Otuz'u" diye sayıklayıp durdum hep. Bundan sonraki 30 atışlık gruplarımda daha sakin olup, çoğunu tam ortadan vuracağıma eminim.

e hayırlı olsun, eline sağlıkta nerden alıcaz bu pelletleri? satışa çıktıda bizmi göremedik?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Mustafa abi'nin ziyaretine gittiğimde bana bi avuç vermişti. Forumda bu pelletler hakkında Mustafa Abi'in açtığı konu var. Ben satılıyor zannediyordum.

• yok yok kalemle delmişdir herhalde :) 30 da 30 helal olsun valla ellerine sağlık acılsada şu site bizde nasiblensek

• 10 metre de sanırım rekor kırmışsın valla Cahit. Eline sağlık...

Teşekkürler, rekor olması için hepsinin tam ortadan vurulması lazım. Onu yapmak için çalışıcam. Ama bi avuç pelletten geriye 30-40 tane kaldı. :(

• tebrikler çok deli bir sinir harbi olmuş belli
    bakın bu çok önemli bir hadise
    çok süper bir disiplin
    Hayal ediyorum hepsini ortada atmışsın başarılı olmuşsun son hedefe atıcaksın.

Buradaki rahatlık nefes kontrolü silah kontrolü ne muazzam bir disiplin ne muazzam bir duruş
    Bunu soğukkanlılıkla ilk hedefe atarkenki rahatlık ve piskolijyle son hedefi bitiren bence başarılı olmuştur.

• tebrikler çok deli bir sinir harbi olmuş belli
    bakın bu çok önemli bir hadise
    çok süper bir disiplin
    Hayal ediyorum hepsini ortada atmışsın başarılı olmuşsun son hedefe atıcaksın.

Buradaki rahatlık nefes kontrolü silah kontrolü ne muazzam bir disiplin ne muazzam bir duruş
    Bunu soğukkanlılıkla ilk hedefe atarkenki rahatlık ve piskolijyle son hedefi bitiren bence başarılı olmuştur.

Exador kardeş, yaşadıklarımı ve hissettiklerimi çok güzel anlatmışsınız. Saygılar.

• Official Post

Cahit çok istikrarlı gidiyorsun, Tebrik ederim. ;d;

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Arkadaşlar son yaptığım hassas ölçüyle bu atışları 10 metre değilde 9,20 metre den yaptığımı farkettim. Ayrıca tüfeğimin kundağının tamamını yastığa gömmüştüm. Bunları belirtmek istedim.

Ambrosia bu pelletlerle arazide 50 ve 100 metre grup yapmak istiyorum. Biraz getirirsen sevinirim.

• sanırım bu tüfek ve bu pelletlerle 150 metrede bira şişesini rahtlıkla vurabilirsiniz.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• gruplar gerçekten çok güzel bence 9 mt değilde 20 25 mt gibi mesafeden de bu sonuçları alabilirsiniz

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i

• gruplar gerçekten çok güzel bence 9 mt değilde 20 25 mt gibi mesafeden de bu sonuçları alabilirsiniz

15 metreden sonra imkansızlaşıyor. 25 te bunu yapabilsem bu işten köşeyi dönüyor olabilirdim galiba.
    Benim tüfekle ve benim tecrübelerime göre söylüyorum bunları.

• cahit yaptığın atışlar oldukca başarılı şimdi 10 m den bi 15 m e geç oradada istikrarlı atışlar yaptıkca mesafeyi uzatırsın, birde bilmiyorum yaptın mı tüfeğin krono sonuçlarını kontrol et hangi basınç aralığında en istikrarlı atışları yapıyosunatışlar arasındaki hız farkının en az olduğu basınc aralığında grupman çalışırsan daha isabetli atışlar yaparsın bu grupman süper!!! başarılarının devamını dilerim...

• selamlar..
    Cahit bey bu atışları ne kadar bir süre içinde yaptınız.
    bende yapmaya çalıştım benimkiler 20 de 12 oldu.

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50