https://www.askermekani.com/ Güvenilir Bir Site mi????

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • daha önce incelemiştim insanları kazıklamaktan başka işe yaramayan bir site .Şöyle izah edeyim başka bir siteden 45 tl ye aldığım tactikal tüfek dipciğinin aynısını bu sitede 389 tl +kdv ye yine başka bie sitede 55tl ye satılan tactical kabzeyide 469tl+ kdv ye satıyorlar insanları aptal zannediyorlar

• daha önce incelemiştim insanları kazıklamaktan başka işe yaramayan bir site .Şöyle izah edeyim başka bir siteden 45 tl ye aldığım tactikal tüfek dipciğinin aynısını bu sitede 389 tl +kdv ye yine başka bie sitede 55tl ye satılan tactical kabzeyide 469tl+ kdv ye satıyorlar insanları aptal zannediyorlar

Bu sefer diğer sitelerde 1700 lira olan bir ürünü 1400 e koymuşlar mesaj attım orjinal yeni ürün mü yoksa eski modeli mi diye yanıt yok

• askermekani.com sitesini kesinlikle önermiyorum..

sebebine gelirse iletişime geçip bir ürün hakkında bilgi almak istediğim de cevap olarak şu mesaşı yolladılar : hdjejkdldjllel

Aradan bir kaç saat geçtiğinde aynı ürüne tekrar siteden baktığımda fiyatını değerinden daha da yükselttiklerini gördüm..

• zaten ürünlerin fiyatlarına hala inanamıyorum piyasada 50 ila 100 tl olan ürünler bu sitede 400 ila 600 tl ye satılıyor ne olduklarını çözemedim aman uzak durun