26 TEMMUZ ANKARA BULUŞMASI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar,
    cumartesi sabahı saat 05.30-6.00 gibi kimler gelebilir? ben gitmeyi düşünüyorum.

gelenlere Gazoz ^^

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Orman + Gazoz = :him:s Pek müşteri çıkmaz gibi Erdem.

Ben inşallah o gün :huh: . Tatil dönüşü devamsızlıklarımı kapatırım ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Abiciğim hep gelmek istiyorum valla helal olsun sabah namazını müteakip gidiyorsunuz. Gelemeye gelemeye yolları unuttuk. Şu havalar biraz serinlese de öğlen civarlarıda buluşulsa.

senin gelmeye niyetin yok, sanki 9-10'da buluşunca geliyordunda? ;şrofls;.;şrofls;.

hadi gel Özgür, bu sıcakta canımız karpuz çekiyor ^^

.

ankarateam.png

• Arkadaşlar, Bu hafta sabah erken saatteki buluşmaya maalesef gelemiyeceğim. Haftaya c.tesi ( 2 Ağustos) nöbetçi olduğum için gelemiyeceğim, mütaakip hafta ise yazlık iznimi kullanmak üzere 22 gün şehir dışında olacağım.
    Yaptığım hesaplara göre eylül ayından itibaren anca aranızda olabilirm ;confused;;(;#^+. .
    Ama forumu izlemeyi bırakmam ve size sanal olarak katılmaya devam ederim...
    Sağlıcakla kalın, kazasız keyifli atışlar dilerim...

ankarateam.png[color=#0000ff]

• kyucel sağolsun beni yanlız bırakmadı, başbaşa keyifli bir buluşma, bol bol şişe orta mesafede 50-100m hatta 1-2 tane 120-130metre, güzeldi.
    sonra Paintsign'da tost-çay ikilisi sonrası eve gidecektikki, ben kalmaya ve atışlara devam etmeye karar verdim.

yaşasın yaz, yaşasın 06.00 buluşmaları.

.

ankarateam.png

• kyucel sağolsun beni yanlız bırakmadı, başbaşa keyifli bir buluşma, bol bol şişe orta mesafede 50-100m hatta 1-2 tane 120-130metre, güzeldi.
    sonra Paintsign'da tost-çay ikilisi sonrası eve gidecektikki, ben kalmaya ve atışlara devam etmeye karar verdim.

Evet yaşasın 06:00 buluşması... bugün uzun mesafede Raptorx ile birlikte şişe devirmece oynadık (bir kısmını da kırdık) Hatta bazılarından hırsımızı alamayıp 3-5 defa vurduk. Keyifli bir buluşmaydı...

• sihir yokmu sihir :)

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• sihir yokmu sihir :)

buluşmaya Zati Sungur katılmadı, sihir yok :(

.

ankarateam.png

• takvimime baktığımda tam sihir mevsimi :)

bu gün kaldı ş:113 bitermi dersiniz erdem abi? :) bu sezonu kapatacağım artık.. geldiğimde biz kapalı bi mekân bulmalıyız abi bu işi kışında devam ettirmek lazım

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

İstanbul'da yaptığımız 06:00 buluşmalarında saat 08:30 a kadar rüzgar sıfır şiddetinde oluyor. Sizde de durum aynı mıydı?

• evet, sabah 06.00 da rüzgar olmuyor, hava ısındıkça rüzgar başlıyor.

.

ankarateam.png

• Eveeet sonunda yurda dönüş yaptım, sabah buluşmalarına gelirim ama gazoz'un kapağını ben açacaksam içebilirim :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776