Namludan kırma havalı tüfek Red dot bilgi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba nacizane fikrim aynı tüfekten kullandım o silaha yetersiz bir optik fakat denemek isterseniz siz bilirsiniz mekanik nişangahla daha fazlasını alırsınız

• Aslında bir kaç tık daha iyi olan omega 8 Red dot modeline karar verdim sizin mekanik nişangahtan kastınız hangi ürün dürbünmü

• Aslında bir kaç tık daha iyi olan omega 8 Red dot modeline karar verdim sizin mekanik nişangahtan kastınız hangi ürün dürbünmü

Silah üzerindeki gez arpacıktan bahsetmiştim ben basit bir reddotla denedim beğenmedim gereksiz geldi

• Anladım yok abi benim dediğim model amerikan ordusunun kullandığı modelden çok sağlam ve kaliteli bir ürün dayanıklı

• Anladım yok abi benim dediğim model amerikan ordusunun kullandığı modelden çok sağlam ve kaliteli bir ürün dayanıklı

Bence denemeye değer belki ben basit bir reddot denediğimden bu kanıya varmış olabilirim

• sevindim keyifle kullan inşallah omega 8 i aldın değilmi zaten kaliteli olduğunu söylemiştin