Hawke Vantage 4x32 AO Mil Dot dürbün maceram ...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Dürbünümün Hawke ürün kodu 14102, US sitesinde fiyatı 99 dolares, Vatan Bilgisayar sitesinde 552 tlye görünce amanin dedim atladım aldım.

Kargoyu beklerken de Hawke sayfasına danıştım dedim benim havalıyla sıkıntı çıkar mı yok dediler raat ol güle güle kullan. Benim havalı Weihrauch HW30 mii namlu kırmalı yaylı 4,5mm çapında, aslında 190 m/s namlu çıkış hızında ama ithalat kuralları gereği 7.5j olsun diye 170 m/s çıkış hızı sağlayan bir yay takmışlar içine, orijinal yay da yanında geliyor.

Bekle bekle dedim bir takım da ayak alayım beklerken, yine Hawk marka HM6225 kodlu 1” çaplı 9-11 mm kanallar için orta yükseklikte iki parça ayak aldım. Gerçi şimdi baktım da Hawke sitesinde bu kodlu bir ürün bulamadım ama ossun, kamuflaj desenli filan çok yakışıklı kerata.

..>