HW 100 e Sihir ( air stripper)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • [Resim Engellendi: http://img175.imageshack.us/img175/4833/p1000281pg0.jpg]
    [Resim Engellendi: http://img362.imageshack.us/img362/7160/p1000283gk0.jpg]
    [Resim Engellendi: http://img146.imageshack.us/img146/489/p1000284wy9.jpg]

Denedim sonuçlar çok güzel oldu hafif ayar gerekti.Ancak bana göre güçlü silahlar için çok faydalı bir ekipman

• şık olmuş.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• ne iş görüyo abi bu alev mi gizliyo sesmi kesiyo görünüşde gerçek tüfek izlenmi vermiş gerçekden şık olmuş elinize sağlık

• Önemli kişilik, müthiş şahsiyet, Termopl Zagor İlker abinin eline sağlık
    Ben testçiyim
    O şeyi deneyebilmek için ne taklalar attım.Günde 20 mesaj 24 telefon bilumum Cep mesajı email Üstelik na müsait huzur bozucu saatlerde
    Alda ? tüfeğine tak tarzında aldım haberiniz ola hehehehe ;rofl.;;rofl.;;rofl.;;rofl.;;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

Bu zımbırtının tam işlevini basitçe benim anladığım kadarıyla tarzanca şöyle ifade edim; Namluda arkasındaki müthiş basınclı hava ile hareket eden pellet namludan çıkarken gerisindende ciddi bir basınçlı hava fışkırmaktadır.Tahminim buradaki vibrasyon yada hava hareketi pelleti etkiliyor anladığım kadarıyla bu zımbırtının farkettiyseniz içindekşi sarı malzeme sayesinde pellet namludan çıkıp tekrar buraya girince arkasındaki dengesiz hava bu boşlukta sağa ve sola katyıp sakinleşiyor pellet sarı ilaveden çıkınca arkasında yüksek basınçlı bir hava olmuyor
    Benim anladığım bu yada buna benzer bişi
    Üstadlar daha iyi yorumlarlar

• yani palet sadece namlunun içindeki basınçlı havadan yararlanıyo namludan cıkdıkdan sonra bu paletin arkasındaki basıncın yönünü değiştirerek artık palet kendi haline kalıyo peki namludan çıkdıkdan sonra bu basınç paletin işine yaramıyomu dezavantajmı oluyo o sebebdenmi hemen basınçdan kurtarılmak iseniyor

• ;avci; Pekala üstad deneme şansınız oldumu,atışlar istikrara kavuştumu :him:s İsabetliliği yüzde kaç etkiler,herkesin kullanması gerekirmi :him:s

Career%20Dragon%20Slayer%2050%20Combo%20by%20ShinSung ;dance;Career Dragon Slayer 50 Combo by ShinSung ;dance;

• Official Post

Bu striper dediğimiz nesne, Havalılarda değil, Ateşli silahlarda ilk uygulamaları yapılıp zamanla havalı silahlarda da kullanılır oldu, geçen yıl bu konuda eski forumda bir yazım vardı ve bu uygulamayı bende Mod54 te (bullbarrel) gizli susturucu -gizli stripper diyebileceğim bir uygulama yaptım, ama asıl doğru yöntem budur, Bu striper özellikle müsabaka silahlarında kullanılır, maksimum hassasiyet istenen durumlarda, şayet silah 100 metrede 1 MOA (2,5 cm) hassasiyetlerde ise buna ilaveten belki %2 - 3 daha hassas atışlar sağlandığı iddia edilir, doğruluğu yanlışlığı hakkında benim yaptığım bir tecrübem yok, Ancak bu sistemi Büyük Atıcı Üstadımız Vassili Kemal bey'e test ettirmek bence en yakın ve doğru sonucu verir, Tabi AirGunSniper ekibini de dolayısıyla kastediyorum.

Burada Exador Fatihinde bahsettiği ve Meşedüzü nünde çok iyi anladığı gibi mermi namluyu terk ettiği an itibariyle arkasından gelecek her türlü hava basıncı nisbeten mermiyi etkileyeceği var sayılarak hemen namlu çıkışında basınçlı havanın ilk bulduğu serbestide genleşerek orada bulunan ikinci (sarı) stabilatörün etrafından dağılması ve stabilatör diye tabir edebileceğim o sarı parça sayesinde merminin arka basınçtan kurtarılması amaçlanmıştır.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?