Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaslar, yeni almis oldugum fx impact model tufegimin namlu ozelliklerini daha yeni yeni ogreniyorum ve merak ettigim bir konu var bilgisi olan bir arkadasimiz kisaca aciklarsa cok sevinirim?

St namluyu arastrdim ne oldugunu biliyorum fakat stx namlu nedir ve superior namlu nedir ? St ile aralarinda ne gibi farklar var ?

N.C.

• Merhaba,

STX namluda daha fazla yiv set bulunmaktadır.

Superior Heavy Liner namlu ise slug atışları için özel tasarlanmış, ağır pellet ve slug'ları atmayı sağlıyor.

Walther CP 88 6'' £tabanxalı$

Crosman Vigilante 357

Husan Malazgirt 1071 410 Cal;tufey#

Edgun Leshiy 2 Limited Edition 30 Cal

Umarex HDR 50 11 Joule

• Merhaba,

STX namluda daha fazla yiv set bulunmaktadır.

Superior Heavy Liner namlu ise slug atışları için özel tasarlanmış, ağır pellet ve slug'ları atmayı sağlıyor.

Guzel aydinlanmis oldum st namludaki gibi stx dede sadece namlunun son cikis ucuna dogrumu yiv set var ilk kisminda yiv set yok dogrumu ? Sadece st den daha fazla yiv seti var ? Bilginizdeyse st kac yiv set stx kac yiv set ? Birde superior stx var sanirim o nasil oluyor oyleyse superior slug atiyorsa ? Stx de pellet atiyorsa superior stx nasil oluyor ?

N.C.

• St(smooth twist) : pellet namlusu.namlu sonunda bir 10 cm kadar yerde poligonal yivset var.

Stx(smooth twist x) pellet namlusu.komple yivset

Stx superior son sürüm pellet namlusu komple yivset

Stx superior heavy komple yivset solid namlusu

• en iyi pellet atışı için tavsiye edilen stx

hem pellet hem hafif solit atışı için tavsiye edilen superior

ağır solid atışı için tavsiye edilen superior heawy

Hatsan Hercules Bully LONG 6,35

Wrangler Phenom Moderatör

Vector Optics TOUREX 6-24x50 FFP SCFF-19 + Rokstad bipod