ACİL YARDIM

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar,

Yakın zamanda almış olduğum Fx İmpact Mk2 25 kalibre tufegimin çekiç ayar Allen vidasi yalama oldu. Bu konuda ne yapabilirim?

Üstadlardan yardım bekliyorum. 🙏🙏🙏

Walther CP 88 6'' £tabanxalı$

Crosman Vigilante 357

Husan Malazgirt 1071 410 Cal;tufey#

Edgun Leshiy 2 Limited Edition 30 Cal

Umarex HDR 50 11 Joule

• Vidamı yoksa yuvası mı? Vidaysa kolay tornada falan yenisini yaptırırsın yuvaysa uygun kılavuz ile tekrar diş çek belki kurtarırı.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Merhabalar,

Yakın zamanda almış olduğum Fx İmpact Mk2 25 kalibre tufegimin çekiç ayar Allen vidasi yalama oldu. Bu konuda ne yapabilirim?

Üstadlardan yardım bekliyorum. 🙏🙏🙏

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

işinizi görebilirmi? bi inceleyin isterseniz

• Vidamı yoksa yuvası mı? Vidaysa kolay tornada falan yenisini yaptırırsın yuvaysa uygun kılavuz ile tekrar diş çek belki kurtarırı.

Vida ama 1,5 alyan

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

işinizi görebilirmi? bi inceleyin isterseniz

Alyan vida 1,5. Bunlar bayağı büyük

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Hala yardim bekliyorum 😥😥😥😥

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Sayın hocam çok kuvvetli metal yapıştırıcılar var. Eğer allen vidanın baş kısmı yalama olduysa (köşegen değil de yuvarlaklaltıysa) allen anahtar ile vidayı yapıştırıp vidayı söktükten sonra değiştirebilirsiniz diye düşünüyorum. Yalnız bunu daha önce hiç denemedim, sadece bir fikir olarak aklıma geldi. Allen vidanın bulunduğu yerin durumunu da bilmediğim için birşey diyemiyorum. Yapıştırıcıyı fazla kaçırırsanız taşarak vidayı tamamıyla sabitleme riski de var tabi. Kolay gelsin umarım herhangi bir sıkıntı çıkmadan halledersiniz…

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

Weihrauch HW98 0.177 & Hawke Varmint 6-24 X 44
    Weihrauch HW75 0.177 cal.

Weihrauch HW45 0.177 cal.
    Bushnell Sport 850 Laser Rangefinder

hasag.png

• Sayın hocam çok kuvvetli metal yapıştırıcılar var. Eğer allen vidanın baş kısmı yalama olduysa (köşegen değil de yuvarlaklaltıysa) allen anahtar ile vidayı yapıştırıp vidayı söktükten sonra değiştirebilirsiniz diye düşünüyorum. Yalnız bunu daha önce hiç denemedim, sadece bir fikir olarak aklıma geldi. Allen vidanın bulunduğu yerin durumunu da bilmediğim için birşey diyemiyorum. Yapıştırıcıyı fazla kaçırırsanız taşarak vidayı tamamıyla sabitleme riski de var tabi. Kolay gelsin umarım herhangi bir sıkıntı çıkmadan halledersiniz…

Çok teşekkür ederim denemek isterim 🙏🙏🙏

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Kumpasınız varsa cıvatayı sökebiliyorsanız ölçülerini söylerseniz bakayım. Eğer yuva yalama olduysa üstteki arkadaşın dediği gibi klavuz çekmek gerekecek. Eğer alyan başı yalama olduysa onunla ilgili internette çok ilginç çözümler var bakabilirsiniz :)

Bu cıvata kataloğu işinize yarayacaktır. http://www.standartcivata.com.…ivatalar%201586219965.pdf

Çok sagolun ona da bakiyoeum hemen 🙏🙏

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule