İzmir Buluşması.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selam arkadaşlar.

Önümüzdeki hafta yine bir İzmir buluşması düzenlesek, katılmak isteyen olurmu ?

egeteam.png

• Hadi İzmir, buluşun ve foto çekin, video çekin. Havalı tüfek fabrikasının olduğu memleketten çok az ses çıkıyor her nedense!
    Zamanında bi müddet İzmir Şirinyer'de oturmuştum.

• Ben bir telefon ile gelirim.İsteyenler pm yollayarak telefon numaramı alabilirler. :thumbdown:

• Kesinlikle gelirim, tetik parmağım pas tuttu yahu :thumbup:

• Bildiğim çok güzel atış yerleri var.Herşey hazır yanlız özel vasıta gerekiyor.
    Aynı zamanda İzmir-Bornova'da tüp dolum yerleri de var.Herşey uygun ama İzmir diğer illere göre çok geride.

• Benimle beraber bir ihtimal kayınbirader de gelebilir,
    bu arada dikkatimi çekti, izmir grubunda kimsenin imzasına sahip olduğu ekiman yazmıyor??

Ayrıca 2-3 kişi bile olsak bir buluşma ayarlayalım derim.

• Buluşmayı hangi gün yapmayı düşünüyorsunuz ?
    Belki bende bir ihtimal gelebilirim.

[align=center][color=#006600][b][font='Georgia, Times New Roman, Times, serif']Webley & Scott Raider10 .22 + BSA SWF 8-32x44 MİLDOT

• Diğer arkadaşlara da uyarsa ben pazar günü olsun derim,
    hatta katılabilecek varsa sabah erken saatler bana daha çok uyar, özellikle sabah saatler rüzgarın az olmasından dolayı benim için tercih sebebidir.

yalnız ulaşımın zor olmaması açısından uzak mesafede olmazsa iyi olur.

Arkadaşlar iletişim için msn ve email adresim : orhancengizk@gmail.comcep : 0506 599 2101

• Bana zaman olarak her gün uyar. Yer olarak iki önerim var. Birisi Büyük Yamanlar dağları, diğeri ise Çiğli Kipa ile Sasalı arasında ki Okaliptus ormanları. Biz kendi grubumuzla bu iki yerden birine giderken, İzmir den gelen arkadaşlara da kolaylık olsun diye Bostanlı vapur iskelesinde buluşuyoruz. Arabası olan arkadaşlar için bu tabi sorun değil, ama yine de en uygun buluşma yeri Bostanlı iskelesi. Çünki iskeleden Büyük Yamanlar zirvesi 18, Okaliptus ormanları da takriben 10 kilometre uzaklıkta. Eğer yer olarak Büyük Yamanlar dağlarında karar kılınırsa, o zaman havanın rüzgarlı olması da bizi pek etkilemez. Zira orda kapalı atış poligonumuz da var.

egeteam.png

• Canmin Yavuz bey ile yaptığımız telefon görüşmesinde bu hafta sonu Sasalı Okaliptus ormanı yada Yamanlarda buluşma konusunda hemfikir olduk, ayrıca Yavuz bey gibi tecrubeli bir abimiz ile telefonda da olsa tanışmak ve konuşmak oldukça keyifli idi, eminimki buluşma çok daha keyifli olacaktır. ;d;
    Ayrıca buluşma noktası olan bostanlı iskelesi benim için de gerçekten çok uygun olacak, zira konak iskelesine ulaşmak benim için oldukça kolay ve sorunsuz. :D

Katılmak isteyen diğer arkadaşları da görmek isteriz, katılımcılar bu başlığa isimlerini yazarlarsa çok daha güzel olur kanaatindeyim.

Hadi bakalım İzmirliler, Egeliler x;.z

1.Canmin "Yavuz Bey"
    2.Pars "Orhan"
    3.Tarık (benim kayınbirader, siteye üye değil henüz) (ama buluşmadan sonra üye olacağından eminim :thumbup: )
    4.... ??

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Pars ().

• Bende şu anda hiçbirşey yok(crosman ile hatsanı tüfek saymıyorum)

Arkadaşlar, tüfek sorun değil, benim tüfeğimi diğer arkadaşlarda kullanabilir, ayrıca ben daha önce hiç crosman ile atış yapmamıştırm

Buluşmayı hangi gün yapmayı düşünüyorsunuz ?
    Belki bende bir ihtimal gelebilirim.

Pazar günü sabah 10.30 gibi görünüyor, gelirseniz seviniriz, tanışır-kaynaşırız.

hadi arkadaşlar, biraz imkanları zorlayalım ;keyf;

• 1.Canmin "Yavuz Bey"
    2.Pars "Orhan"
    3.Tarık (benim kayınbirader, siteye üye değil henüz) (ama buluşmadan sonra üye olacağından eminim :thumbup: )
    4.Engin1992 (Engin Sönmez)

• Hadi arkadaşlar, canlanalım biraz bugun çarşamba ve toplam 4 kişiyiz daha, manisadan ve diğer yakın illerden arkadaşları da bekliyoruz.

• Arkadaşlar, araba ile gelecek olanlarımız lütfen isimlerini yazsınlar. Eğer mümkünse hangi istikametten geleceklerini belirtirlerse iyi olur. Ona göre arabasız arkadaşlar için bir organizasyon yaparız.

egeteam.png