Yurtdışından havalı tüfek getirmesi ile ilgili satıcı tavsiyesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar,

HW100S havalı tüfekleri satın almak istiyorum.

Kaç aydır burası gibi bütün havalı silah forumlarında dolaşıyorum.

Fırsatım olduğu zaman hep araştırıyorum.

Maalesef, hiç bir yerde stok yok.

İkinci el bile yok. ;(

Weihrauch ithalatçılara sordum, getirmeyide planlamıyorlarmış.

Dolayısıyla, Ben yurtdışından kendim satın almaya karar verdim.

İthalat izni yazısını alarak resmi bir yoluyla gümrük vergisini ödeyerek getireceğim.

Size sormak istiyorum.

Türkiyeye kargoyla satış yapan güvenilir satıcı biliyorsanız paylaşabilir misiniz?

Amerika olur, batı ülkeler olur...

Asılında duyur olarak en üstünde Mustafa bey paylaşmış lakin daha önce yaşadığınız deneyim üzerinden tavsiyeniz istiyorum.

%2 vergi ve kargo bedelini daha az ödemek için batı ülkeleri daha tercih ederim.

Lütfen sizlerden cevap bekliyor olacağım.

Saygılarımla,

• Merhabalar,

Ben yurtdisindan Edgun Leshiy 2 Limited Edition sipariş verdim, yeni. İzin işlerini organize etmek gerekir önce. Ben de yardımcı olmaya çalışırım. Güvenilir site olarak da. Krale Shop var.

Walther CP 88 6'' £tabanxalı$

Crosman Vigilante 357

Husan Malazgirt 1071 410 Cal;tufey#

Edgun Leshiy 2 Limited Edition 30 Cal

Umarex HDR 50 11 Joule

• Merhabalar,

Ben yurtdisindan Edgun Leshiy 2 Limited Edition sipariş verdim, yeni. İzin işlerini organize etmek gerekir önce. Ben de yardımcı olmaya çalışırım. Güvenilir site olarak da. Krale Shop var.

Cevap için çok teşekkür ederim. önermiş olduğunuz sitesine şuan inceliyorum. Batı ülkelerden gümrük vergisi hesabı satın alacağımın ürün bedeli üzerinden %18... doğru mudur? ilgili vergi mevzuatını bulamadım. Fakat her yerde bu şekilde bilgilendirme yapıyorlardı...

• Cevap için çok teşekkür ederim. önermiş olduğunuz sitesine şuan inceliyorum. Batı ülkelerden gümrük vergisi hesabı satın alacağımın ürün bedeli üzerinden %18... doğru mudur? ilgili vergi mevzuatını bulamadım. Fakat her yerde bu şekilde bilgilendirme yapıyorlardı...

Evet doğrudur %18 alıyorlar.

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Asılında aşağı yukarı neler yapılması gerekiyor biliyorum.

- Tüfek kullanım kılavuzu Türkçe haline getirmek (Noter onaylı)

- Karakollarında spor amaçlı ithalat izin belgesi çıkarmak

- vs.

Fakat, tam sıralamasını bilmioyrum.

Ve çeşitli işlemler için nerelerde yaptırmak gerektiğini bilmiyorum.

Daha önce paylaşılmış olduğu bilgiler eski bilgiler, en yakın zamanında bu işlem yapan siz varsınız.

Daha net ve güncel bilgilerine sahipsiniz diye tekrar anlatmanızı rica ettim.

• Şöyle yapalım isterseniz, telefonla görüşelim ve detaylıca anlatayım size.

05336373617 Evren

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Merhaba Arkadaşlar, Yurtdışından tüfek getirme konusunda ne yaptınız, getirtebildiniz mi? Ayrıntıları ve nasıl yapılacağı konusunda tecrübelerinizi aktarabilirseniz çok sevinirim. İlginize ve emeğinize şimdiden teşekkür ederim.

Dominator 200W Elite LW Vortex .22

Weihrauch HW77K .177, Hawke Vantage 4-12x50 AO

Zoraki HP 01_02 Ultra .177 , Stoager 4x32 , Hawke 1x30 Red Dot