3 Ağustos FX tanıtım ve Dostluk buluşmasında FX düşüncelerimiz.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Abiler, yeni tüfekleriniz hayırlı olsun,
    Kazasız belasız keyifle ve sıhhatle kullanmanız dileğiyle..

marmarateam.png

• Güle güle kullanın,kazasız atışlar dilerim. :thumbup::thumbup:

Bülent

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum

• güle güle kullanın hayırlı olsun fx alan arkadaşların mutlulukları gözlerinden okunuyor.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• fx leriniz hayırlı olsun dostlarım. bunların dürbünleride beraber değilmi yoksa extramı.saygılarımlab

hamdım piştim yandım oldum.

• Arkadaşlar ağzımızı sulandırmayın :P

Herşeyin bir sırası varken, bana sırayı bozdurtacaksınız korkarım ;( aysonu nasıl geliyor haberiniz var mı ;#^+.

Çaktırmadan hanımın bileziklerini bozduran uyanıklar vardır ya ?( acaba mı diyorum sonra da başıma gelecekleri :Bal:taC: düşünüp ;duello; dur bakalım diyor diğer yanım... hakkımızda hayırlısı £tabanxalı$ ;avci; ;tufey#

Herkese yuvasında iyi bir akşam dilerim.

• Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belsız isabetli atışlar.

İlker abi arazide görüşme dileği ile :thumbup:

Diana 350 Magnum 5.5mm.
    A1Optic 1x42 Red Dot

• evet hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşallah

• [Resim Engellendi: http://img177.imageshack.us/img177/520/naomika8.jpg]
    nihayet rüyalarımda ki sevgiliye kavuşum x;.z adını bile koydum naomi hafiften biraz esmerdirya kendisi #hims;kihhik, ilk defa bir silaha bakarken bunun şurasınıda şöyle modlarım ,şurası da böyle olsa daha iyi olurdu ,gibi düşüncelere kapılmıyorum .yakın zamanda söküp incelemesini yayınlarım .hayırlı olsundileklerinde bulunan tüm silah arkadaşlarıma teşekür ederim sağ olun var olun sevgilerimle saygılarımla :thumbup:x;.z

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen termopl ().

• [Resim Engellendi: http://img177.imageshack.us/img177/520/naomika8.jpg]
    nihayet rüyalarımda ki sevgiliye kavuşum x;.z adını bile koydum naomi hafiften biraz esmerdirya kendisi #hims;kihhik, ilk defa bir silaha bakarken bunun şurasınıda şöyle modlarım ,şurası da böyle olsa daha iyi olurdu ,gibi düşüncelere kapılmıyorum .yakın zamanda söküp incelemesini yayınlarım .hayırlı olsundileklerinde bulunan tüm silah arkadaşlarıma teşekür ederim sağ olun var olun sevgilerimle saygılarımla :thumbup:x;.z

hayırlı olsun tüm fx sahiplerine
    ilker abi sen ne yapar eder revonun bir yerlerine bir şeyler eklersin

• Official Post

"Oas" Osman abi ve "The Ripper" Cenk silahlarını teslim aldılar, Hayırlı olsun.

[gallery]565[/gallery] [gallery]567[/gallery] [gallery]566[/gallery]

• bizede kalsın mustafa abi bu gidişle kalmayacak gibi :(;(;#^+.

• Silahına kavuşan tüm şanslı arkadaşlara hayırlı olsun diyorum.

İlker abi envanter hergün büyüyor maşallah, HW100'e talip olabilirim eğer düşünüsen, bilgine ...

Yeni Revo'n hayırlı olsun, güle güe kullan...

• "Oas" Osman abi ve "The Ripper" Cenk silahlarını teslim aldılar, Hayırlı olsun.

[gallery]565[/gallery] [gallery]567[/gallery] [gallery]566[/gallery]

Geç de olsa nihayetinde istedikleri silahlara sahip olan tüm arkadaşlarımıza hayırlı olsun. Bu adamların ellerinde FX revolution olduğu sürece ne uçan, ne de kaçan kurtulur.

Arazide görüşmek üzere.

• Silahına kavuşan tüm şanslı arkadaşlara hayırlı olsun diyorum.

İlker abi envanter hergün büyüyor maşallah, HW100'e talip olabilirim eğer düşünüsen, bilgine ...

Yeni Revo'n hayırlı olsun, güle güe kullan...

olur :thumbup:

• Güle güle kullan İlker abi.
    Arıca FX'lerine kavuşan ve kavuşacak herkesin silahlarını mutlu günlerde kullanmalarını dilerim.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• herkesin iyi dileklerine ve temennilerine teşekkurler
    inşallah butun arkadaşlar istediklerine en kısa zamanda kavuşur.
    bu arada olaganustu ilgi ve alakalarını esirgemeyen sayın Mustafa serdar,Ülkü hocamız ,Atış üstadı Kemal bey(vasili zaitsev) ayrıca Ekrem kardeşime volkan ve diger tüm katresu -yatagun ailesine teşekkürlerimi bildiririm.

fx revo.

Sumatra 500 .25
    Recluse .357
    mk-390 paladin