Jsb pellet

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 5.5mm18.13 /// ve 4.5mm jsb son dakika haberleri fiyat olarak nedir acaba

Ben en son 175 duymuştum dolar zirvede iken

Şimdi düştü 300 olmuştur ..

Tepki.....yokmu katılan Yiğitler:?:

• mavzer66

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “Jsb” Yeni Başlık: “Jsb pellet”.
  • 5.5mm18.13 /// ve 4.5mm jsb son dakika haberleri fiyat olarak nedir acaba

Ben en son 175 duymuştum dolar zirvede iken

Şimdi düştü 300 olmuştur ..

Tepki.....yokmu katılan Yiğitler:?:

Evet jsb fiyatları çok yüksek alınacak gibi değil. Yerli olana umut bagliyoruz ama maalesef. Spoton biraz iyi gibi yinede jsb performansının yarısı. Benim anlamadığım bu pelleti üretmek çok mu zor.

• Evet jsb fiyatları çok yüksek alınacak gibi değil. Yerli olana umut bagliyoruz ama maalesef. Spoton biraz iyi gibi yinede jsb performansının yarısı. Benim anlamadığım bu pelleti üretmek çok mu zor.

Bu millet alasını yapar Ama canı istesin yeterki

.....

• spot on daha başarılı olabilir ama basit ve önemli bir sorunları var. çözebilirlerse çok daha başarılı olabilir. pcp kullanırken kolay kolay fark edilmez. ama yaylı kullanırken bariz olarak görünen bir sorunları var. şöyle ki: pelletlerin çapları aynı değil. bazısı namluya çok rahat girerken diğer bir pellet zorlayarak namluya sürülüyor. kalıplarının çapları aynı değil. daha iyi bir kalıba ihtiyaçları var. bence en önemli eksikleri bu.

diana mod 48/52- 177