Topcu adlı kullanıcının mesajları

  Saygı değer forum üyeleri elinde jSB heavy 4.5mm 10.34 grn pellet olup satmak isteyen veya nereden bulabilirim yardımcı olursanız memnun olurum. Saygılarımla

  Merhaba, havalı atıcılığa yeni merak sardım, hali ile bir tüfek arayışına girdim, Hatsan başta fakat Hatsan Store'da hemen alınabilecek çeşit ne kadar az, bir çoklarına 60 gün sonraya gün veriyorlar, sanırsın üretici değil de sıradan bir av bayii. Heves bu, hemen gerçekleşsin istiyor insan.

  Hatsan store üretim yeri degil hocam

  ben de aldım bu pcp yi. yalnız bi sorunum var. dolum ucunu takıp çıkarttığımda dolum ucunda bulunan o ring kesiliyor. bu sebeple dolum esnasında hava kaçırdığı için dolum yapamadım. oring değiştirmenin çözüm olacağını zannetmiyorum. sizde böyle bi sıkıntı oldu mu. bi çözüm öneriniz var mı?

  Dolum ağzı girişi çok keskin oluyor onun için oringleri kesiyor. zımpara ile keskinliği giderin ve biraz silikon gres sürün sorunu çözmüş olursunuz. Ben öyle yaptım uzun zamandır aynı oringleri kullanıyorum

  Merhaba arkadaşlar adım Buğra İzmir’de yaşıyorum yerli bir pellet firmasının üretim sorumlusuyum amacım reklam yapmak değil hem yaptığım iş hakkında kullanıcının isteklerini yakından takip etmek hem de bu eğlenceli hobide kendime yer bulmak şuan forumda tüfek araştırması yapıyorum umarım yakın zamanda sizler kadar tecrübeli olurum herkese hayırlı forumlar

  Hoş geldiniz. Kaliteli yerli pellet olsa çok iyi olacak hem paramiz dışarı gitmeyecek hem de istediğimiz zaman bulabilecegiz.

  bana ulaştı ve test de ettim. Ürün gayet güzel çalışıyor ve çok da başarılı ölçüyor. Hatta bende bir Zoraki Ultra var onu ölçtüğümde fabrika verilerinden çok daha düşük veriler verd gördüm. Atak Arms a götürdüm üründe gerçekten sorun varmış ve teknik servis ürünü kabul edip şimdi bakımdan geçiriyor. yanlız ürün baya küçük ama fiyatına göre gayet başarılı.

  Sağlıcakla kullan. Güzel ürün taşıma kolaylığı var. Ölçümler gayet başarılı

  Kullanan arkadaşlar içinde sağlamasını yapan var mı? Yani sonuclar kiyaslama şansınız oldu mu.

  Sonuç kiyaslama şansim olmadı. Benim silah at44 long lw 4.5 mm jsb 10.34 pellet ile 270-273 m/sn hızla atiş ile gayet gûzel grupman yappiyorum.

  Şu an kullanmakta olduğum at44 long lw 4.5mm tufegimle 50metre 2cm grupman yapabiliyorum. Regülatör taktım. Tüfek biraz tipsiz ve ağır, ama bunada çare buldum. Bullpup kundak yaptim şimdi ayakta desteksiz atış yapabiliyorum. Guzel bi dürbün alabilirsem uzun mesafe atışları daha güzel olacagindan eminim.

  İyi akşamlar değerli arkadaşlar. Eşim için kurulumu kolay ve isabeti iyi namludan veya alttan kurmalı bir havalı tüfek arayışındayım. Kendim mod 99 vortex kullanıyorum ve eşim kuramıyor. Kalibre 4.5 veya 5.5 olabilir. Tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

  Mod 25 supertac qe 4.5 mm kullaniyorum gayet memnunum. 10 yaşinda oglum var cok rahat kurabiliyor . Hafif bir silah. Tavsiye ederim.