Hangi havalı tabanca, tüfeğe veya pcpye ihtiyaç duyulur

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu konu hakkında yeterince yazı bilgi veya video bulamadım bu tür içerikleri yapanlar varsa en az 3 - 5 videoluk konu çıkar hem biz bilmeyenler olarak bilgi sahibi oluruz

• Konuyu şu şekilde düzenleyebiliriz. Hem as solist abiler sahneye çıkana kadar konu demlenmiş olur.

havalı silah neden alıyoruz?

1, av için; Türkiyede havalı silahla avlanmak şu an için yasak olduğundan konu dışı.

2, can sıkıntısından; her türlü havalı işinizi görür. burada mümkün olduğunca az para harcamak gerekir. çünkü can sıkıntısının merak ve ilerde ilgi alanı yada takıntı derecesinde ilerleyip ilerlemeyeceğini bilmiyoruz.

havalı tabanca; çelik bilye atan tabancalar önerilebilir. atış sayısı çok. doldurması kolay. yiv set bozuldu derdi yok. hangi saçmayı atsam diye düşünmeye gerek yok. can sıkıntınızı giderirken bir de tabancaya canınızı sıkmazsınız.

geri tepmeli, almak ta kişiye kalmış ama onu da ilk aşamada eleyebiliriz. nitekim fazladan gaz harcaması ve kısmen ağır olması sebebiyle.

havalı tüfek; iki tuğla pet şişe vurmak için kırmalı modeller başlangıç olabilir. burda insan kendini ölçmeli. eğer çabuk sıkılan biri ise kırmalı modellerde bu meraktan kısa sürede sıkılabilir. tüplü tüfek ve tabancalar ilk aşamada pahalı bir seçenek olur ama imkanlar dahilinde direk tüpllü modellerden başlayabilir.

3, atış talimi yapmak için;

ateşlilerle ava gitmek amaçlı;

yarı otomatik modeller;

güvenlik güçlerinin antremanları;

evsavunması antremanları;

4, yarışmalara katılmak için;

tabanca;

tüfek;

can sıkıntısını gidermekten ileri gidemediğim için diğer maddeleri bilen arkadaşlara bırakıyorum. ve başka maddeler de eklenebilir.

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

6-9 litre 300 bar karbon tüp

reximex rp 5.5

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• Benim pek foruma bakacak vaktim olmuyor yoksa çok yazı yazarım ama malum iş güç ama eline sağlık :thumbup: