Uzun Süredir Kullanılmayan Hill Pompa

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba Arkadaslar,

2016 yılından beri hobiye ara vermistim. Tekrar icimde baslayan kıvılcım ile hobiye geri dönmek istedim :) . Ev ortaminda saklamis oldugum Hill pompam daha önce hiç yapmadığı şekilde yukarı çektiğimde hava kaçırıyor aşağı ittigimde normal sekilde silaha hava basıyor. Bakımını nasıl kime yaptırabilirim. Hava basmama engel degil ancak 10 hava basiyorsam sanirim 5 i bosa gidiyor gibi.

****Hatsan Bt65 RB-W LW .22****

****Kral Arms Puncher Pro .22****

****Hatsan Mod 25 Special Edition .177****

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• Merhaba Arkadaslar,

2016 yılından beri hobiye ara vermistim. Tekrar icimde baslayan kıvılcım ile hobiye geri dönmek istedim :) . Ev ortaminda saklamis oldugum Hill pompam daha önce hiç yapmadığı şekilde yukarı çektiğimde hava kaçırıyor aşağı ittigimde normal sekilde silaha hava basıyor. Bakımını nasıl kime yaptırabilirim. Hava basmama engel degil ancak 10 hava basiyorsam sanirim 5 i bosa gidiyor gibi.

mantık aynıdır diye düşünüyorum belki yardımcı olur

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• mantık aynıdır diye düşünüyorum belki yardımcı olur

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Çok süper anlatım