Kral pompa

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Pompanın en ince uc kısmı kırıldı bu kadar ince pirinç ile bu kadar önemli bir yeri nasıl yapıyorlar anlamıyorum

Süleyman bey aynı ürün bende de var zaten kral falan da değil cin malı ürün ama kullanımı kolay bir ürün çok zayıf malzemesi var malesef

• Süleyman bey aynı ürün bende de var zaten kral falan da değil cin malı ürün ama kullanımı kolay bir ürün çok zayıf malzemesi var malesef

50 100 lira fazlası olsun çelik yapsınlar çok ayıp güçlü büyük firmalar için böyle basit hatalar

• 50 100 lira fazlası olsun çelik yapsınlar çok ayıp güçlü büyük firmalar için böyle basit hatalar

Sanırım anlatamadım kral fason alıyor yaptırıyor bile diyemiyorum bende kral diye almıştım ama değil ona rağmen fiyatı çok yüksek

• Üzüldüm. Geçmiş olsun, Parçalar çok ince ve hassastır. Çok ince işçilikler var. Montaj ve Demontaj yaparken dikkatli olmak gerekiyor. Benimde aynısından bir adet var. Yusuf beyden aldım. 2 defa kullandım sonra hiç kullanmadım... Sıfır ayarında kutu içinde duruyor. Havalı silah satın alınca indirimli oluyor diye merakımdan denemek için aldım. Piyasada bulabileceğiniz en ucuz el pompasıdır yinede fiyatına göre performans iyi diye düşünüyorum. Amazon.com gibi global alış veriş sitelerinde 60 USD civarında satılıyor. Bu da TL olarak şuan ki döviz kuru ile 890 TL yapar. Üstüne nakliye, vergiler dahil 1.000TL asılında fena bir rakam değil.

• Sanırım anlatamadım kral fason alıyor yaptırıyor bile diyemiyorum bende kral diye almıştım ama değil ona rağmen fiyatı çok yüksek

Fiyatı yüksek ve bu kadar ince parçaların pirinç olması tuhaf çelik olması lazım gelirdi yoksa 20 defa hava bastım durum bu daha iyi olması gerekir

• Üzüldüm. Geçmiş olsun, Parçalar çok ince ve hassastır. Çok ince işçilikler var. Montaj ve Demontaj yaparken dikkatli olmak gerekiyor. Benimde aynısından bir adet var. Yusuf beyden aldım. 2 defa kullandım sonra hiç kullanmadım... Sıfır ayarında kutu içinde duruyor. Havalı silah satın alınca indirimli oluyor diye merakımdan denemek için aldım. Piyasada bulabileceğiniz en ucuz el pompasıdır yinede fiyatına göre performans iyi diye düşünüyorum. Amazon.com gibi global alış veriş sitelerinde 60 USD civarında satılıyor. Bu da TL olarak şuan ki döviz kuru ile 890 TL yapar. Üstüne nakliye, vergiler dahil 1.000TL asılında fena bir rakam değil.

Teşekkürler bende 600e almıştım zamanında ama kullanma firsatım olmadı aşırı 20bkez ancak hava bastım sonuç bu ve 4 5 seferdir arizaliydi huben güzel mübarek 5bin lira