3000 TL ye hangi tüfek alınır.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba herkese. Bu işe ufaktan merak saldım ,bütçem yaklaşık 3000TL .Bu fiyat bandında bana ne tavsiye edersiniz abama .Biraz neti karıştırınca Hatsan Dominator 200 Wortex cazip geldi. .Kullananlardan iyi kötü özellikleri, kronik sorunu vs var mıdır onları rica edebilirim. Kırmalı istemiyorum.. Yada başka ne tavsiye edersiniz? Teşekkür ederim.

• Hatsan flash 101 tavsiye ederim

Dürbün sifirlamasina dikkat et 2 arkadaşa flash 101 aldırdım 4-32 dürbün ben olmasam 2 dürbünde çöp olacaktı şimleme ile düzelttik çok sağa atıyordu taret kurtarmadi yani merkezi

• Arkadaşlar merhaba herkese. Bu işe ufaktan merak saldım ,bütçem yaklaşık 3000TL .Bu fiyat bandında bana ne tavsiye edersiniz abama .Biraz neti karıştırınca Hatsan Dominator 200 Wortex cazip geldi. .Kullananlardan iyi kötü özellikleri, kronik sorunu vs var mıdır onları rica edebilirim. Kırmalı istemiyorum.. Yada başka ne tavsiye edersiniz? Teşekkür ederim.

kırmalı istemiyorum dediğiniz tam olarak nedir? Namludan kırmalı mı...Dominator 200 Vortex alttan kurmalı.. Alttan kurmalı bir ürün mi istiyorsunuz. yoksa PCP mi?

Diana
    Weihrauch
    Crosman

Hatsan
    Reximex

Evanix

KalibrGun
    Air Arms

AirForce

FX

Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• kırmalı istemiyorum dediğiniz tam olarak nedir? Namludan kırmalı mı...Dominator 200 Vortex alttan kurmalı.. Alttan kurmalı bir ürün mi istiyorsunuz. yoksa PCP mi?

Namludan kırmalı hocam

• Hatsan flash 101 tavsiye ederim

Dürbün sifirlamasina dikkat et 2 arkadaşa flash 101 aldırdım 4-32 dürbün ben olmasam 2 dürbünde çöp olacaktı şimleme ile düzelttik çok sağa atıyordu taret kurtarmadi yani merkezi

Hocam fiyat makul ama psp istemiyorum tüpü gazı felan hem masraf hem de uğraşacak durumum yok

• ok şimdi oldu. Alttan kurma çok güçlü ,yani magnum sınıfı, değiller, ama buna karşın çok daha isabetli. Hatsan'ın Torpedo Mod 150 ve Mod 155 var. Onlar magnum sınıfı ama çok ağırlar çok güçlüler ve çok gürültücü. Dominator 200 daha çok orta güçte ama Torpedo ya göre daha isabetli ve daha zevkli bir ürün. Yine de Hatsan ürünleri hantal. Alternatif olarak ikinci el 5.5 mm Gamo CFR ya da CFX öneririm. Orta güçte, çok daha hafif çok daha isabetli. Kurması da çok daha rahat.

Diana
    Weihrauch
    Crosman

Hatsan
    Reximex

Evanix

KalibrGun
    Air Arms

AirForce

FX

Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• Tamam hocam bakayım onlara ..teşekkürler..Bu Cfr ile cfx arasındaki fark tam nedir hocam cfr daha özellikli gibi görünüyor mesela yaylı sistem sessiz vs..yani atıyorum rarada 500 600 tl fark varsa problem değil hangisi başarılı acaba çok bilmiyorum açıkçası ikisi de düz namlu. bu güzel.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen marseille ().