Hatsan flash 101 yardim

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • sivi gres olduguna eminmisiniz? Silikon yagi kullanilmiyormuydu pcplerde

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

sarsılmaz kılınç 2000 light 9mm

atüs 36 cal tek kırma

zoraki hp ultra 4,5 - 5,5

• Diger tavsiye edilen bir çok yağı hatta ballistol markasının bence çok pahalı olan yağlarınıda denedim. Valfi yağlıyorsunuz 2 atış sonra valfte ne yağ var ne bişey ... eski haline dönmüş.

Ben oringlere zararlı olmaması hatta direk oring ve xringler üzerinde kullanılmaları hem basınç altında sürüldüğü yüzeyi asla terk etmemeri sebebi ile bunu kullanıyorum. Rengi şeffaftır su gibi akışkandır ancak çok çok yapışkan bir yağlayıcıdır. Valfe bir kere uygulayın siz silip temizlemediğiniz sürece valfiniz hep pürüzsüz ve takıntısız çalışır. + olarak kırma namlulu silahlarımı toplarken de bu yağı kullanırım. Basınç altındaki mukavemeti yüzünden midir bilmem onlarda da sıfır dizelleme ile çalışır. Bu yağ ile ilk tanışmam motosikletimin oringli zincirine uygun yağı ararken oldu. Valf de de yukarıda dediğim gibi bir ton yağ denedim. Ben huzuru bunda buldum açıkçası :)

HATSAN AT44-10 Tac. 0.22cal | Discovery Optics VT-R 4-16x40

HATSAN Mod55s 0.177cal | Hawke Airmax 3-9x40 AMX + Protector Dampa

Kral N-03 Carbin 0.22cal | Vector Optics 3-9x40

Daisy Powerline 5501 0.177cal

Akkar AŞ Kırma Namlu (Gamo Delta Cadet Kopyası) 0.177cal (ilk Tüfek)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen TakeDawn ().

• tesekkurler bilgi icin. Ben de bahsettiginiz yagdan kullanmak istiyorum. Tam olarak hangisini olduğunu paylaşabilirmisiniz aynindan alalim

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

atüs 36 cal tek kırma

• Caldini CLN 00414

Würth Hhs 2000

Bunlar sprey olanları ben bunları tercih ediyorum. El sürmeden e küçük yere bile püskürtüyorsunuz. Zaten valf için çok çok az bir şey yeterli oluyor.

Birde sanayilerde oring satan dükkanlarda bunu sıvı halde bir kabın içine koyarak satarlar. Öylede alabilirsiniz ama biraz bela bir yağ olduğu için küçük yerlere uygulayım derken batırabiliyorum. Benim tercihim sprey. En son ucuz diye caldini almıştım. Hala onu kullanıyorum.

HATSAN AT44-10 Tac. 0.22cal | Discovery Optics VT-R 4-16x40

HATSAN Mod55s 0.177cal | Hawke Airmax 3-9x40 AMX + Protector Dampa

Kral N-03 Carbin 0.22cal | Vector Optics 3-9x40

Daisy Powerline 5501 0.177cal

Akkar AŞ Kırma Namlu (Gamo Delta Cadet Kopyası) 0.177cal (ilk Tüfek)

• tesekkurler bilgi icin

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

atüs 36 cal tek kırma