İşin ustalarından DÜRBÜN TAVSİYESİ !

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba Hobidaşlarım;

Hatsan Dominator 200W Vortex ve Protector dampa ayağıma göre bir dürbün bakıyorum. Ezbere birşey almak istemedim. Optima 3x9x44E Dürbününü firma genelde bütün ürünleri ile veriyor ve yüksek güçteki havalı tüfeklere önerilir diyor.

Acaba Optima 3x9x44E mi almalıyım. Yoksa onun yerine aynı mercek çaplarına ve zoom özelliğine yakın Nikula, Vector gibi markalar mı seçmeliyim? Bütçe mecbur son zamlarda 1000 üzeri olacak ama uzun kullanım ve ayarda sıkıntı yaşamayacağım hangi marka ve ürünü tavsiye edersiniz.

Şimdiden tüm dostlara teşekkürler.

:thumbup: WEIHRAUCH HW 77

:thumbup: Element helix 4-16x44 ffp apr-2d Optik

:thumbup: Sportsmatch DM70 Dampa

• Dominator 200w yüksek güçte bir tüfek değil. Ama çok isabetli. 3-9x44 bu tüfek için yeterli

Diana
    Weihrauch
    Crosman

Hatsan
    Reximex

Evanix

KalibrGun
    Air Arms

AirForce

FX

Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• Bütçeniz elveriyorsa Optima 3-12x44 AOE mildotlu olduğu için daha kullanışlı olur.

• Bütçeniz elveriyorsa Optima 3-12x44 AOE mildotlu olduğu için daha kullanışlı olur.

Önden paralakslı bir model olduğu için onu tercih etmedim. Benim ilk etapta beklentim, daha az ayar yapmak ve uzun kullanım.

:thumbup: WEIHRAUCH HW 77

:thumbup: Element helix 4-16x44 ffp apr-2d Optik

:thumbup: Sportsmatch DM70 Dampa