1 Aralık 2007 Ankara Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bende gelirim

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Ben gelemiyorum. Halen iyileşemedim. Kusura bakmayın bu hafta aranıza katılamıyacağım....Sizlere iyi eylenceler. ;(

ankarateam.png[color=#0000ff]

• Bugün kyucel ile hasret giderdik, önce eski buluşma yerimize gidip, bizim için bırakılmış şişeleri (1-1.5 aydır nadasa bırakmıştık) harcıyarak ŞİT geleneğini yaşattık, sonra hw100ün havası bitince aşağıya Paintsign'a inip tüp dolarken çaylarımızı yudumlayarak, sohbet etme ve ısınma fırsatı bulduk. Daha sonra biraz daha atış yapıp evlerimizin yolunu tuttuk. Her zamanki gibi yine çok keyifliydi. 1 fotomuz var, günün anısını yaşatmak adına. Kyucel onu buraya koyar sanırım.

.

ankarateam.png

• Official Post

Desene Gladiator olursa soğuktan donacaksınız. ;)

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Desene Gladiator olursa soğuktan donacaksınız. ;)

bir çözüm buluruz, bi gelse :D

.

ankarateam.png

• Güzel bir sabahtı; ben nasılsa hastayım dedim ama sanki hastalık biraz ilerledi ;( nefes alamıyorum... Günün tek resmi, çünkü makinanın pili bitii :S Bu arada resimde acayip gülmüşüz.... Soğuktan yüz kaslarımız gerilmiş olsa gerek

[Resim Engellendi: http://img530.imageshack.us/img530/8277/dsc04492bp6.th.jpg]

• Abi ben sabah 8 de kalktım camdan bir kafayı uzattım, aynen geri sıcak yatağıma döndüm. Vallahi bravo ikinizede 8)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Ben erken kalkmama rağmen bir süredir beklettiğim işlerin peşine koştum....

Arabamın kışa girerken yapılacakları.... ek olarak kendi sitemin malzeme stoklarının düzeni.... ostimde gidilmesi gereken yerler derken akşam ancak 19 gibi işlerim bitti..oysaki sabah 7:30 evden çıkmıştım....

Foto makinasının pilinin bitme olayı bir ara benimde başıma gelmişt :) konusu olmuştu hatta team içinde pilleri unutmaaa Mustafa diye :) okuyunca satırları o geldi aklıma....

Genede bravo arkadaşlar... bu hafta yoklamada eksik çıktık ama bundan sonra yoklamada '' burdaaa'' deriz...

• Abicim Ankara team hakketten tehlikeli
    Adamlar bir demiyor iki demiyor genede buluşuyor
    sizden korkulur valla :D:D:D:D

iç Anadolu'da şişeler arasında bir deyiş vardır:

su uyur Ş.İ.T. uyumaz diye :D

.

.

ankarateam.png

• iç Anadolu'da şişeler arasında bir deyiş vardır:

su uyur Ş.İ.T. uyumaz diye :D

Valla bilmem ama ağır tahrik var... ;) Fatih sonunda bir sabahın körü şişeleri de toplayıp Ankara'ya yollanacağız gibi geliyor ikimiz. (Hani "ikimiz" kelimesine fazla takılmayın: arzu eden 3 kişiyi daha yanımıza alırız). Akşama da döneriz..

S&W 686-6

• Hele şu gencosman kardeşimden aldıgım 350'im gelsin, ben de Ankara takımına acemi er olarak katılacağımdır :D

Safir T14 Uzun Kundak Ayarlı Dipçik + Tasco 2x8x32

War doesn't determine who is right but who is left...

• exador şöyle yazını düzelt kardeşim
    hanımıma sorarım gidebilirsin dedikten sonra türkiyenin her yerine giderim problem yok de :D:D:D

• exador şöyle yazını düzelt kardeşim
    hanımıma sorarım gidebilirsin dedikten sonra türkiyenin her yerine giderim problem yok de :D:D:D

hüüoop hafta sonu buluşmalarına gelemeyen arkadaşlar laf atmasın
    hem sallanmaya gelme, hemde laf at ! olmuyoor olmuyoor

Ayrıca ( abicim neden teşhir ediyorsunuz ayıptır )
    Bu konuyla alakalı bir fıkra anlatmıştım Polat Abi ye bir ara hatırlatın size de anlatim dur hatta üşenmeyip yziim

Ormanlar kralı aslanın canı bir gün içki içip efkar dağıtmak ister ancak tek başına pek zevkli olmamaktadır. Tabi kral olduğu içinde ; karizması gereği pekte kimseyle takılamaz. Arar duru ormanda şanına layık birini.
    Bir bakar Maymun
    --- Yok canım der olmaz bu
    Bir bakar Çakal
    --- Yok ya buda olmaz der
    İlerde bir bakar; dev gibi, kaslı maslı bir boğa, oldukça Haşmetli
    --- Aha bu olur der kendi kendine ve davet eder boğayı . Tabi boğa şaşırır ve sevinir bu davete. Çünkü koskoca Ormanlar Kralı aslanla içki içecek sohpet edecek karizmasına karizma katacaktır.

Giderler şöyle güzel manzaralı bir yere kurarlar sofrayı . Rakıyı ufak ufak yudumlarken başlar sohbet.Sürer gider bu arada zamanda su gibi akmakta hava kararmaktadır.
    İçkinin etkisiyle baştaki tedirginliğini atmış olan boğa fark eder Aslanın ikide birde havaya bakıp kararıp kararmadığını kontrol ettiğini ve için için güler --- Yahu der koskoca ormanlar kralına bak yengeden tırsıyor havaya bakıyor eve geç kalmamak için ... Tabi içkinin verdiği cesaretle bunu dile getirir cve söyler
    --- Hayırıdr kralım ne iş ? Hava ya dikkatli baktığına göre yengeden mi tırsıyon yoksa der ve patlatır kahkahayı.
    Aslan uyuz olur dik dik bakar boğaya ve cevap verir.

--- Lan Öküz ! her halde bakıcam. beni evde senin gibi inek beklemiyor ki

:D:D:D:D:thumbup: