FX Gladiator Modifiyeleri "1"

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Küçük bir çalışma ile Biatlon kolu solda ve arka 500 lük tüp yerine 45 cc lik küçük tüp taktım, toplam tüp hacmi 190cc oldu, yarın birde kısa namlu takıp birde open sigh dot takacağım.

airgunturk.com/attachment/2875/

• :him:s

abi bu tam crowbuster olucak gibi?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Official Post

:him:s

abi bu tam crowbuster olucak gibi?

Dahası eğer 2 tane FX pompan varsa arkadaşınla birini arka diğerini ön taraftaki hızlı dolum yerlerinden doldurabilirsin #hims

• Mustafa abi tam tüpün bittiği yerde namlunun ucundaki halka ne?

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• Official Post

Mustafa abi tam tüpün bittiği yerde namlunun ucundaki halka ne?

Namlu tutucu, Fakat yüksek hassasiyette atışlar için tavsiye edilmiyor,

• yüksek hassaiyete ne gibi etkisi oluyor abi onun aydınlatırmısınız

• Neye yarıyor peki?

Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod

• Namlunun hiçbir yere değmeden serbest salınımını yapabilmesi max. isabeti getiriyor.

• Ya konuyu dağıttık da çok merak ettim: Madem o salınımı engelleyip max isabet şansını azaltıyor, faydası nedir bu parçanın?

• Official Post

yüksek hassaiyete ne gibi etkisi oluyor abi onun aydınlatırmısınız

Geçek müsabaka silahlarında bu namlu tutucular kesinlikle kullanılmaz, Çünkü Silahın kasasından olsun tüpünden olsun gelebilecek titreşimler doğrudan namluya yansıtılır ve bu da 100 metre ve üzeri atışlarda özellikle gurupman müsabakalarında eksi etki yaratır, bu yüzden tercih edilmez,

• ben bu kadar ince düşünmeişdim teşekkür ederim muatafa abi

• arkadaşlar merhaba,
    "DEVLET NİZAMI İÇİN KARDEŞ KATLİ VACİPTİR" Fatih Sultan Mehmet.Mustafa bey ve arkadaşlarının bu kadar zahmetinden sonra zorla elimize geçen tüfeklerimizin bir zarar görmemesi için namlu tutucu kulanmamız gerektiğine inanıyorum.bir müddet sonra onada alışırız.tüfeğin en önemli parçası olan namlu sadece bloktan bağlı .düşmesi,çarpılması veya üzerine birşey düşmesi halinde zarar görmesi kaçınılmazdır.birde namluya takılan susturucuların ağırlığını düşünürsek namlu tutucunun önemi daha fazla ortaya çıkar.beim kendi kanaatime göre mutlaka kullanılması gereken bir parça.elbette renkler ve zevkler tartışılmaz.saygılrımla.hunter2

• Official Post

arkadaşlar merhaba,
    "DEVLET NİZAMI İÇİN KARDEŞ KATLİ VACİPTİR" Fatih Sultan Mehmet.Mustafa bey ve arkadaşlarının bu kadar zahmetinden sonra zorla elimize geçen tüfeklerimizin bir zarar görmemesi için namlu tutucu kulanmamız gerektiğine inanıyorum.bir müddet sonra onada alışırız.tüfeğin en önemli parçası olan namlu sadece bloktan bağlı .düşmesi,çarpılması veya üzerine birşey düşmesi halinde zarar görmesi kaçınılmazdır.birde namluya takılan susturucuların ağırlığını düşünürsek namlu tutucunun önemi daha fazla ortaya çıkar.beim kendi kanaatime göre mutlaka kullanılması gereken bir parça.elbette renkler ve zevkler tartışılmaz.saygılrımla.hunter2

+1

Bende kesinlikle öneriyorum, Çok çok özel, 100 metre ve üzeri gurup yarışması yapacaksınız, küçük bir allen anahtar ile kolaylıkla sökebilirsiniz.

• Benim de şu anda tüp ve dolum aparatından sonra en çok önem verdiğim parça.Fakat fiyatı biraz fazla tuzlu gibi geldi :him:s İlker abi alüminyumdan bir tane yaptıramaz mısın?