SpotOn Ares 29 grain

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar

BT65 için SpotOn Ares 29 graini önerir misiniz?

Şimdiden teşekkürler.

• BT 65 çok eski bir seri. Tüfek üretildiğinde piyasada Ares gibi solid yoktu yani solid için üretilmeyen bir tüfek idi. Zamanla geliştirilip güncellendi mi peki hiçbir yerde bunla ilgili bilgiye rastlamadım.

BT 65 in yapabileceklerini görmek için wireless chronograph ile ölçüm yapmalısınız ya da yapan birinden bilgi almalısınız. Bizim yerli tüfekler solid atabilmek için güçlendirilmeye modlanmaya gerek duyar. Tavsiyem hafif seri solidleri test etmeniz. 29 Grain ağır gelecektir. Bu solidleri üreten Engin SAK ile görüşüp bilgi al BT 65 bilgisi kendinde kesinlikle vardır. 05543391364

3535712D-D6AD-496C-965E-A881EE1C891E.jpg

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Hayaksisheytan ().

• solidler pırıl pırıl çok güzel görünüyorlar. yapanın ellerine sağlık.

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

6-9 litre 300 bar karbon tüp

reximex rp 5.5

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• BT 65 çok eski bir seri. Tüfek üretildiğinde piyasada Ares gibi solid yoktu yani solid için üretilmeyen bir tüfek idi. Zamanla geliştirilip güncellendi mi peki hiçbir yerde bunla ilgili bilgiye rastlamadım.

BT 65 in yapabileceklerini görmek için wireless chronograph ile ölçüm yapmalısınız ya da yapan birinden bilgi almalısınız. Bizim yerli tüfekler solid atabilmek için güçlendirilmeye modlanmaya gerek duyar. Tavsiyem hafif seri solidleri test etmeniz. 29 Grain ağır gelecektir. Bu solidleri üreten Engin SAK ile görüşüp bilgi al BT 65 bilgisi kendinde kesinlikle vardır. 05543391364

3535712D-D6AD-496C-965E-A881EE1C891E.jpg

Tam anlatmak isteyeceklerimi anlatmışsın. BT65 Kullandım bir dönem Hatsanın güçlü Pcplerinden çok Modlanmaya ihtiyac duymuyor, sıfırlaması yapılırsa. Shock Solid Bullet 5.5 mm 25 gr gibi daha hafif ürünler ile kıyaslandığında düşüş farkı var. Bu Slug atışlarını LW namluya sahip bir BT65 ile yaptım dediğin gibi normal bir namlu ne derece sağlıklı sonuç verir bilinmez.

:thumbup: WEIHRAUCH HW 77

:thumbup: Element helix 4-16x44 ffp apr-2d Optik

:thumbup: Sportsmatch DM70 Dampa

• Tam anlatmak isteyeceklerimi anlatmışsın. BT65 Kullandım bir dönem Hatsanın güçlü Pcplerinden çok Modlanmaya ihtiyac duymuyor, sıfırlaması yapılırsa. Shock Solid Bullet 5.5 mm 25 gr gibi daha hafif ürünler ile kıyaslandığında düşüş farkı var. Bu Slug atışlarını LW namluya sahip bir BT65 ile yaptım dediğin gibi normal bir namlu ne derece sağlıklı sonuç verir bilinmez.

Deneme yanılmadan başka bir çare yok maalesef namlu solidi sevecekmi ? Alıp deneyecen . BT65 lerin bile kendi arasında namlu kaliteleri muhakkak değişecektir. 28-29-30-32 bu ağırlıktaki solidler ağır gelir, bunları atabilmek çok zor. 22-24-25 grain solidi severse de solid için modifiye edilmeli. İstikrar çok hızlı bozulur.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )