Gamo Hunter 440 kurulmuyor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 13 yaşındaki gamo tüfeğimin son zamanlarda performansı iyce düşmüştü bi akşam atış yaptım 20-25 atış sonra tüfeği bi kenara kaldırdım sabah kurmaya çalıştım tüfek kurulmuyor yayı tutmuyor ne yapabilirim

• yayı kırılmıştır değiştireceksin. Adana İdealav teknik servis hizmeti veriyor. Yay bulamazsan bir ustaya hatsan yayına uygun ölçüde keserek taktırabilirsiz. Hatta tüfek daha da güçlü olur.

Diana
    Weihrauch
    Crosman

Hatsan
    Reximex

Evanix

KalibrGun
    Air Arms

AirForce

FX

Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• yayı kırılmıştır değiştireceksin. Adana İdealav teknik servis hizmeti veriyor. Yay bulamazsan bir ustaya hatsan yayına uygun ölçüde keserek taktırabilirsiz. Hatta tüfek daha da güçlü olur.

Yayı kırık değil büyük ihtimalle namluyu kurarken herzamanki aynı ses kurulma sesi atış yaparkende olağan üstü bir ses gelmedi

• Yayı kırık değil büyük ihtimalle namluyu kurarken herzamanki aynı ses kurulma sesi atış yaparkende olağan üstü bir ses gelmedi

yay kırığı değil büyük ihtimal fazla kullanımdan dolayı tetik çekici aşınmış ve görevini yapamaz hale gelmiş pistonu geride tutamıyor bir tamirciye başvurun ama iyi biri olsun gamo servisine yollarsanız daha iyi olur