RWS / Diana Mod 48 .22

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yok benim demek istediğim şişenin 120m de çıplak gözle görülebilirliği idi ,izmire selamlar x;.z

120 metrede şişeyi bende çıplak gözle görebiliyorum çok şükür :thumbup:

Alykümselam, izmirden de istanbula selamlar, buna ilaveten saygılar ve hürmetler #hims

• Bende düşme olur olmaması mümkün değil gözü ile bakıyordum ama olmadı işte promagnumla 21 grni aynı yere atıyordum ayrıca bugün bi şaşırtıcı olayla daha karşılaştım oda hatsanın 100 ytl lik 4.5mm mod 90 tüfeği mrt083 arkadaşımız 120 metreden defalarca dürbünsüz şişe kırdı bende kırdım hatsan mod 90 dan bu performansı beklemiyordum tüfeğin yivsetide çok düzgün değil tetik sert ama mrt083 tüfeğine alışmış ve 100 metreden 5 te 3 civarında şişe patlatıyor görmesem inanmazdım kendisini tebrik ediyorum.

vallahi tebrikler mert kardeşime ;d;
    daha önce yazmış idi yusuf arkadaş ile tanışmadan önce,açıkcası o zaman ben inanmamışdım,yusuf arkadaş da şahit olunca inanmamak elde deyil,
    hangi pellet i kullandınız mod90 da acaba?

• Sanırım Yusuf'un 120 metre dediği 5 litrelik su bidonu, sanırım yanlış söylemiş ,,120 metrede dediği gibi 5 litrelik pedi ortalama 5de 2 vurdum ogün rüzgar yoktu yanlız 90 metredede rahatca şişeyi patlatıyor,,daha fazlasını denemedik çünkü daha fazlası gözü zorluyor ,gerçi zamanımızda yoktu ama keyifli bi gün oldu...Sanırım benim mod90 en iyilerinden çıktı:D...Hatta Yusufa buluşmadan önce tüfeği anlattım oda inanmadı...Bu arada mesafeyi 15 metrelik metreyle ölçtük Yusuf daki... pro magnumdu pelet,,dediğiniz gibi 120 metrede şişe görmek zor ama bira şişesi görünür gibi geliyor koyu ve tombul olduğu için ,bidakine deneriz artık ,,umarım bidaki buluşmamız daha kalabalık olur:D

• şişeleri ucuz sprey boya ile yüzünden beyaza boyarsanız çok rahat görünüyor,birde boya mümkün olmadığında içine veya dışına beyaz kağıt rulo edip idare edebilirsiniz hemde fotolarda marka reklamı olmamış olur ;kihhik, .saygılarımla

• 130 metrede bira şişesi gözküyor ve 54 ile dürbünsüz zorda olsa patlattım şarap şişesini ise 100 metrede ayakta dürbünsüz rahatlıkla patlatıyorum meşedüzü şahidim tabi rüzgar sıfır olmalı ayrıca mod 90 bana göre çok kötü ama murat o tüfekle çok iyi atışlar yaptı hatta milyarlık tüfeklerle bile zor yapılıcak atışları yaptı yiğidi öldür hakkını yeme kendisini bir kez daha tebrik ediyorum.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• 130 metrede bira şişesi gözküyor ve 54 ile dürbünsüz zorda olsa patlattım şarap şişesini ise 100 metrede ayakta dürbünsüz rahatlıkla patlatıyorum meşedüzü şahidim tabi rüzgar sıfır olmalı ayrıca mod 90 bana göre çok kötü ama murat o tüfekle çok iyi atışlar yaptı hatta milyarlık tüfeklerle bile zor yapılıcak atışları yaptı yiğidi öldür hakkını yeme kendisini bir kez daha tebrik ediyorum.

Sayın Kartalcin, son 1 aydır 25-50-100 ve 120 metre grupman yapmak için sürekli ve düzenli olarak çalışıyorum, bahsettiğiniz rakamlar lütfen sözümü yanlış anlamayın bana biraz abartılı gibi geliyor. 130 metrede bira şişesini vurmak için hangi pelleti kullanıyorsunuz? Silahınızın üzerindegi nişangah sistemi nedir? Silahınızda herhangi bir modifikasyon varmı?

Bu soruları cevaplarsanız konu daha kolay anlaşılacaktır.

• bu soruyu ben cevaplıyayım adam gerçekden vuruyo 100 mt de sarap şişesini ayakda patlattıgını gördüm şahidim tüfeğinde mod yok sadece yay tutucu var okadar tüfekde tepme sıfır inan pcp desem yeri var kurmalı pcp ;lol;;rofl.;#hims

• vasili kemal abi defalarca 250 m de şişe vurup her hafta da gurup yapıyor

mesafeyi nasıl ölçüyorsunuz ve çok merak ediyorum şişelerin kaç metre üzerine nişan alıyor, tüfeğin kaç fps, ne marka pellet kullanıyor ve rüzgar hiç olmasada 250mtde pellette sapma illa olur.. 250 mt az mesafe değil askerliğinde 200mt atışlarını yapmış olan arkadaslarımız iyi bilirler. bu konuda ayrıntılara girermisin? grubun çapı nedir?

• bak arkadaşım o vasily kemal bey o yapar
    biz bizden bahsedelim neyle ölçüyon demişsin metre ile 15 mt lik bir şerit metremiz var iki kişi tutuyo çize çize ölçüyoz. yok öle finder minder bizde bizde herşey manuel elle
    1 metre 2 metre felan yukarıda nişan almıyoz ata ata şişeye ulaşıyoz sonraları hangi gezde nerden vurdugunu bildiğinden hemen ayar yapıp atış yapıyoz yani 100 mt ise gezi daha önceden bildiğimiz kadar kaldırıyoz 10 mt ise gezi indiriyoz tabi daha öncesinde atış tecrubesi yaptıgımızdan gezin nerde nasıl vurdugunu biliyoz ayarda bu bu kadar basit

• yahu pardon ben bana soruldu sandım soruyu meger ilker abiye sorulmuş kusura bakmayın özür diilerim

• soruyu üstlenmişsin :thumbdown: termopl arkadasımıza sormuştum

meşedüzü bende yusufla atışa gittim :) metre hesabı nettir bilirim

• evet abi yanlışlık oldu ama olsun bizim metrede anlatılmış oldu sonuçda ehhehhe ;lol;

• ayazağada 15 metrelik şerit metreye ölçüm yaparken 2 şarapçı ne yapıosunuz diye sordu meşedüzüde buraya biz ev yapacağız dedi aklıma geldikçe gülüyorum #hims

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• soruyu üstlenmişsin :thumbdown: termopl arkadasımıza sormuştum

meşedüzü bende yusufla atışa gittim :) metre hesabı nettir bilirim

atışlarımızı herçeşit modifiyeli pcp ile yapıyoruz ,lazer mesafe ölçer ,namlu çıkış hızı ölçer ,rüzgar hızı ölçer gibi elektronik aletler ve balistik programlarından yararlanıyoruz . mühimmat olarak en çok 16grn FX ve hn baracuda kullanıyorum .istanbulda ayazağada her hafta arazide atış var abrosia arkadaşa pm le ulaşailirsiniz size adres ve zaman bilgisi verecektir. saygılarımla