at44long tüp hava kaçırıyor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • uzun zamandır içerisinde hava bulunan ve sıkıntı yapmadan rafta duran silahıma dolum yapmak istedim. içinde 100 bar civari hava vardı doluma başladım 150 bara geldiğimde pompanın soğuması için beklerken pompa dolum yerinde çok güçlü bir şekilde hava çıkışı oldu tahliye edip ucu çıkardım ve ne duyayım. tüp fısır fısır hava kaçırıyor. 3 4 kere doldur boşalt yaptım fakat düzelmedi önerisi tavsiyesi olan varsa dinliyorum. HELP

:|

servise gönderecek isek de servis prosedürü hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim. kargo alıcı ödemeli ücret talebi vs vs.

At44 long lw+ gamo 3-12x50

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen erdembd ().

• bende bt65 var. tüpünde hava kaçırıyordu. herseyi denedim sonra fark ettim ki manometreden hava kaçırıyor. hiç uğraşmadan ürünü kargoyu kendim ödeyerek Hatsan Fab yolladım. Kutunun içinde ürünün sorununu da yazmıştım. Ürünün garantisi yoktu ve Hatsan, BT65 in hem bakımını yaptı hem de sorunu çözdü. Ardından da uygun fiyatlı olarak karşı ödemeli olarak yolladı. Teknik servis herhangi bir ücret almadı. Benim ödediğim sadece kargo ücreti oldu. Bu da zaten çok normal.

Diana
    Weihrauch
    Crosman

Hatsan
    Reximex

Evanix

KalibrGun
    Air Arms

AirForce

FX

Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• bende bt65 var. tüpünde hava kaçırıyordu. herseyi denedim sonra fark ettim ki manometreden hava kaçırıyor. hiç uğraşmadan ürünü kargoyu kendim ödeyerek Hatsan Fab yolladım. Kutunun içinde ürünün sorununu da yazmıştım. Ürünün garantisi yoktu ve Hatsan, BT65 in hem bakımını yaptı hem de sorunu çözdü. Ardından da uygun fiyatlı olarak karşı ödemeli olarak yolladı. Teknik servis herhangi bir ücret almadı. Benim ödediğim sadece kargo ücreti oldu. Bu da zaten çok normal.

Çok teşekkür ederim bilgilendirdiginiz için sanırım servise yollamaktan başka çare yok. Tekrar teşekkürler

At44 long lw+ gamo 3-12x50

• dolum yerinde bir subap var. uzun süre basınç altında bırakılıp kullanılmayınca subapın oringi sertleşiyor. siz hava bastığınızda uzun süre sabit kalan ve serleşen oring hareket ederek zarar görüyor. parçalanıyor yada sertleştiği için havayı kaçırıyor. tüfeğinizi kullanmayacaksanız yüksek basınç altında tutmayınız. yada eğer tutacaksanız tamir edebilmeyi bilmeniz lazım. yoksa servise göndermek zorunda kalırsınız. tüfeğin kendiliğinden düzelme imkanı yok gittikçe kaçak artacaktır.

diana mod 48/52- 177