Dürbün Nasıl ayarlanır.? Yardım..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Şu an elimde tüfek silah vs. yok alacağım Allahın İzniyle ama aklıma takılan bişey war. Dürbün nasıl ayarlanır sonuçta Dürbün namlunun üstünde kalıyor Hedef şaşmazmı yada dürbünü eğik yerleştirdik aşağı doğru diyelim. bu kezde paralel olmadıkları için belli bi mesafeden sonra hedef şaşar acaba nedir bu dürbünün ayarlama sitemi

Yardımlarınızı bekliyorum Saygılar..

HATSAN MOD 95 SAS :thumbup:

• genç kardeşim anladığım kadarı ile daha önce hiç havalı tüfek sahibi olmadın.yanlış anlama lütfen ama hiçbir fikrin olmadan bu halde anlatmakla hiç bir şey öğrenemezsin.kaldıki forum deniz,derya adeta havalı tüfek kütüphanesi yani kısaca ustalarımız defalarca,sayfalarca bilgi verdiler bu forumda hepsi mevcut.senin yapman gereken tembellik etmeden tüm forumu incelemen.ayrıca İstanbul'daki atı buluşmalarını takip edip en azından birine katılabilirsen çok değerli üstadlarımız seve seve sana bilgi vereceklerdir.umarım yanlış anlaşılmamışımdır.sevgilerimle.

:love:(Ahh.Bir karar verebilsem !)
    egeteam.png

• Aramada bi sorun war ama sitede kendim bi topic buldum baya bi anlatılıyor flash ile ama ingilizce pek anlayamadım acaba türkçe kaynak var mı?

• öncelikle dürbünü tüfeğe sabitleyeceksin (dampa- tek parça ayakla) ben genellikle 20 -25 mt sıfırlıyorum sonra tüfeğide mümkün olduğunca sabitliyeceksin hedef kağıdına en az 3lü atış yapacaksın hedefin sağına vurmuşsa sola doğru çevireceksin sola vurmuşsa sağa aşağı vurmuşsa yukarı kademe kdeme çevirerek hedefe yaklaşırsı ondan sonrada bi ince ayar çektinmi iş tamam sen hele bi tüfeğini al biraz uğraştıktan sonra ne kadar kolaymış dersin zamanla tüfeğe alıştıkça uzak mesafelerdede nereye atacağını öğrenirsin elimden geldiğince anlatmaya çalıştım inşallah bi hatam yoktur

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Teşekkürler AKINCI37 Bilgileri için Teşekkürler Aklımda nasıl olcağını az çok belirledim en azından

• temel gemi kaptanlığı sırada sürekli bir sandığa bakar dururmuş ve kilitliyimiş. temel günü gelmiş ve ölmüş.

mürettebat merak etmiş sandıkta ne var diye. açmış bakmışlar bir kağıt. kağıta bakmışlar ''iskele=sol sancak=sağ '' yazılıyımış ;tacli#

aynen bende bazen left ve rıgt ın hangisi sol hangisi sol karıştırıyorum. :him:s ve yeğene telefon açıyorum. oda diyorki '' amca bu 1.... ıncı soruşun sen bunu en güzel tüfein dipçiğine yaz '' diyor ^^ inannın 4 yıllık en baba üniversite okudum ama oluyor işte ;şrofls;.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png