Hatsan Mod 125 Vortex Sniper Bu Bir Hatamı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Fotoğraflar açılmıyor, önce forum galerisine yükleyip ondan sonra burada paylaşmanız gerekiyor

Rifle

Kral Empire X RG / .25
    Huğlu Effecto Px5 Pro / .22
    Hatsan Galatian 1 RG / .22

Hatsan AT44 Long RG / .177

Hatsan Mod 85 Sniper / .177

Kral Demon Underlever / .177

Ersüs ERS-2017 / .410 ga

Scope - Red dot

Vector Optics Everest Gen2 3-18x50 SFP

Vector Optics Maverick-lll 1x22 S-SOP 2 MOA

Solognac 4-16x50 SFP

Solognac 1x30 Red Dot 3 MOA

• Görüntüleri Sniper0707 - AirGunTürk

hocam baktınızmı resimlere bir fikriniz varmı?

Hocam yamukluk normal durmuyor servise göndermenizde fayda var

Rifle

Kral Empire X RG / .25
    Huğlu Effecto Px5 Pro / .22
    Hatsan Galatian 1 RG / .22

Hatsan AT44 Long RG / .177

Hatsan Mod 85 Sniper / .177

Kral Demon Underlever / .177

Ersüs ERS-2017 / .410 ga

Scope - Red dot

Vector Optics Everest Gen2 3-18x50 SFP

Vector Optics Maverick-lll 1x22 S-SOP 2 MOA

Solognac 4-16x50 SFP

Solognac 1x30 Red Dot 3 MOA

• Hocam sonuç ne oldu servisle görüştünüz mü?

• Arkadaşlar ikinci tüfek olarak bende sıfır olarak dün Hatsan Mod 125 Sniper Vortex aldım Hatsan Store dan. Silah geldiğinde epey bir yağlı idi ..Bu normal mi?

• Arkadaşlar ikinci tüfek olarak bende sıfır olarak dün Hatsan Mod 125 Sniper Vortex aldım Hatsan Store dan. Silah geldiğinde epey bir yağlı idi ..Bu normal mi?

Hocam yağlı olması normal mekanik olmayan parçaları temiz bez ile silebilirsiniz namlu rodajlaması bitene kadar atış yapın namluya yağ sürmeden temizleyin isabeti ve gücü stabil olacaktır.

o normal. ancak heryerini incele hatalı silah yollayıp elden çıkartmaya çalışıyolar.

• Hocam yağlı olması normal mekanik olmayan parçaları temiz bez ile silebilirsiniz namlu rodajlaması bitene kadar atış yapın namluya yağ sürmeden temizleyin isabeti ve gücü stabil olacaktır.

Çok teşekkürler hocam Rodaj yaklaşık kaç atıştır ?

Görüntüleri Sniper0707 - AirGunTürk

bu linkteki resmi incele bana 0 diye gönderdikleri silahın namlunun mermi konulan kısmın altında yamulma var havanın çıkış yaptığı delikde çatlama var gönderdim fabrikaya bakalım nolcak bekliyorum.