Spot On Pars ile 100 M. Keyifli atış

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Birkaç noktada ağzımızdan küfür çıkmış gıybet çıkmış ona göre izleyin 😱.

Tam istediğim gibi oldu. Atış yapmadan önce sıfırladım optiği ve sonra rasgele taretleri biraz çevirdim. Arkadaşım ile sırasıyla keyifli atış yaptık. Engin SAK solidleri ile geçen de 50 şişe 50 atış 50 isabet ile zevk vermedi. :)

Böyle çok eylendik. Kaçırmakta keyif verdi. Umarım izlerken sizde eylenirsiniz.

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

Mesaj 4 düzenlendi, son düzenleyen Hayaksisheytan ().

• Maşallah çok keyifli Abi bira şişesi 22 cm 2.8 mildot kaplıyor. (22x10) /2.8 yaklaşık 80 metre bu hessp doğru mu dürbünden dürbüne değişir mi?

• Soru net hakim olamadığım yerden geldi. 😄

Öncelikle ben Mesafe ölçer ile ölçüm yapıyorum.

Şimdi kıt bilgim ile fikrimi sorarsan değişir. FFP ve SFP optiklerin çalışma prensipleri farklı. SFP optiklerde zoom bile işin içine girecektir. Aynı zoomda olmaları lazım falan. İşi bilirsen ölçersin ama biz tembeliz aldım mesafe ölçer bakıyorum keyfime. 😋

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )