Kral n07 gas piston sürtünme.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • herkese merhaba kral n07 gas piston namludan kırmalı tüfeğim kurarken çok fazla sürtünme ve zorlanma yapıyordu içini açıp üstten biraz temizledim detaylı değil. Sürtünme biraz daha rahatladı sürtünmeden kullanımdan kaynaklı demir tozu gibi parçalar var içinde pas sökücü sıksam temizlenir mi ne yapmam lazım. ;(

• Bende aynı sorun yaşadım. Elimdeki N-07 gaz pistonlu tüfeğimi Kral Arms Konya fabrikasına gönderdim. Yalan gibi hiç düzetilmeden geri döndü. Aradım ve sordum. Dedilerki bakımlar yapıldı. Bir daha kontrol ettim arkasından 2-3 defa aradım gerçekten bakım yapıldı mı emin misiniz diye... Kutu içinde bir kağıtla birlikte gönderdim kağıtta3 kalem sorunlar açıkladım okudunuz mu dedim. Tüm bakımlar yapıldı dedi yapılmadan çıkış yapmabilmek gibi şansımız yok dedi. Bakım yapan arkadaş yanımda dedi sordum yaptım demiş. Ama gerçekten hiç bir şey yapılmadan bana geri göndermiş gibi hissettim. Zor kuruluyor sürtüyor çok beli ama normal dediler. Bilginiz olsun...

• Bende aynı sorun yaşadım. Elimdeki N-07 gaz pistonlu tüfeğimi Kral Arms Konya fabrikasına gönderdim. Yalan gibi hiç düzetilmeden geri döndü. Aradım ve sordum. Dedilerki bakımlar yapıldı. Bir daha kontrol ettim arkasından 2-3 defa aradım gerçekten bakım yapıldı mı emin misiniz diye... Kutu içinde bir kağıtla birlikte gönderdim kağıtta3 kalem sorunlar açıkladım okudunuz mu dedim. Tüm bakımlar yapıldı dedi yapılmadan çıkış yapmabilmek gibi şansımız yok dedi. Bakım yapan arkadaş yanımda dedi sordum yaptım demiş. Ama gerçekten hiç bir şey yapılmadan bana geri göndermiş gibi hissettim. Zor kuruluyor sürtüyor çok beli ama normal dediler. Bilginiz olsun...

Hocam artık kendi imkanlarımla temizliycem, zaten tüfeği aldım dürbün taktım pikatini sallanmaya başladı kral store ya yazdım bana yapıştırıcı önerdiler sorunu kendim yapıştırıcı alarak çözdüm sanki benim bir hatam varmış gibi diğer kullanıcılarda bu sorun olmadı yazdılar bana :) konu ucuz etin yahnisi konusu oldu ama isabeti ve gücü çok güzel uğraşmaya değer.

• Hocam artık kendi imkanlarımla temizliycem, zaten tüfeği aldım dürbün taktım pikatini sallanmaya başladı kral store ya yazdım bana yapıştırıcı önerdiler sorunu kendim yapıştırıcı alarak çözdüm sanki benim bir hatam varmış gibi diğer kullanıcılarda bu sorun olmadı yazdılar bana :) konu ucuz etin yahnisi konusu oldu ama isabeti ve gücü çok güzel uğraşmaya değer.

Ben orayı çoktan yapıştırdım bile... Yoksa yayın tepmesinden dolayı sürekli vida sıkmak zorunda kalırsınız.. Ürün hatalı

• Hocam artık kendi imkanlarımla temizliycem, zaten tüfeği aldım dürbün taktım pikatini sallanmaya başladı kral store ya yazdım bana yapıştırıcı önerdiler sorunu kendim yapıştırıcı alarak çözdüm sanki benim bir hatam varmış gibi diğer kullanıcılarda bu sorun olmadı yazdılar bana :) konu ucuz etin yahnisi konusu oldu ama isabeti ve gücü çok güzel uğraşmaya değer.

Loctite 603 kullandım. Sıradan yapıştırcı dayanmaz. Bilginiz olsun...