effecto px5 maceram Sıfır aldığım Tüfeğe Aylar sonra kavuştum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Çok şükür sonunda kavuştuk. Tüfeğimi ankara da bayiden aldım fakat yıllardır bayide beklediğinden olacak veya kronik hava kaçağı problemi vardı. Tüp de çok eski tarihliydi 2018 üretimi. Fabrikaya yolladım fabrika gerçekten ilgili bu konuda huğlu dan memnun kaldım. sonuç olarak tüpü ve manometreyi yenisiyle değiştirdiler 2023 üretimi sorun çözüldü. fakat gönderirken aras kargoyla yolladılar ve satın aldığım bayiye göndermişler aradılar beni gelin alın diye gittim baktım anam kutu paramparça nerdeyse neyse tüfeğe baktım herhangi bir sorun görünmüyordu dedim heralde fabrikada yıpranmıştır. ertesi gün deneme atışı yapacaktım. atıyorum atıyorum pellet yok daha önce dürbünsüz bile atsam hedefin sağında solunda çıkardı. Dedim dürbünü yanlış taktım heralde tekrar söküp takayım o sırada namlunun yamulduğunu farkettim sağa doğru epey bi yamulmuş. fabrikayla tekrar görüştüm tekrar gönderin tutanak tutulacak dediler. bi daha yolladım tüfeği. 1-2 hafta da öyle kaldı namluyu yenisiyle değiştirip testler yaptılar kutunun da yenisiyle yollamışlar geçen gün geldi iki gözümün çiçeği . inşallah artık problem yaşamam. Paramla rezil oldum ama tüfeği ilk başta çok beğendim gerçekten malzeme kalitesi çok iyi. sorun çıkınca iade etmeye çalıştım başka bi px5 alırım dedim bayi yokuşa sürdü. sonuç olarak eski tüfek alıp yenilemiş olduk

• İsabetli atıslar güle güle kullanın

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.