Yerel Av bayisinden Hatsan JSB 18,13 Gr. Pelleti 125 TL den Aldım.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 500 lü 0 Seri 18,13 pelletler 480 küsür TL online kanallarda satılırken ben yerel av bayisinden 250 lik kutunun tanesini 125 TL den aldım.

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Yanlış bilgi vermek istemem.

İlk 10 Kutuyu 100 den aldıydım.

Sonra 10 Kutuyu 125 den aldım.

Bu günde 10 Kutu 150 Dedi ama ben Allem ettim kallem ettim 125 ten aldım.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Hayaksisheytan ().

• O saçmaları kimisi iyi değil diyorlar ama ben çok memnun kaldım, bi ara 6-7 kutu bi yerde buldum aldım ama daha atış yapmadım onlarla.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• O saçmaları kimisi iyi değil diyorlar ama ben çok memnun kaldım, bi ara 6-7 kutu bi yerde buldum aldım ama daha atış yapmadım onlarla.

Bende 0 seri kırmızı kutuda var test ettim şarjöre sırası ile koydum. Hatsan daha iyi sonuç verdi 😄

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• Ben o hatsan jsb saçmalardan aldım çok memnun kaldım sonra kırmızı kutulardan aldım elimde fazla miktarda hatsan jsb’lerden vardı. Fiziksel olarak kıyasladığımda hatsan jsblerin saçma eteklerinin kırmızı jsblere oranla çok ince ve yumuşak olduğunu gördüm, muhtemelen kalıp farkından dolayıdır. Ama isabetleri eğer etekte yamulma yoksa çok iyiydi.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel