Scuba tüpten dolum sorunu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba, drager Scuba tüpü teste ve bakıma yolladım, bakım sonrası dolu olarak teslim aldım, fakat Effecto px5 pro tüfeğimi doldurmak için wrangler dolum aparatını takıp vanayı açtığımda çok fazla hava kaçağı nedeniyle hiç bir şekilde dolduramadım, kaçak dolum aparatının tüpe bağlanan kısmında, şimdi sorum şu ben bu tüpü daha önce hep 220-230 bar doldurup kullanıyordum, tüp kaç bar dolu geldi bilmiyorum dolum aparatı saatinde en yüksek değer 300 bar gösteriyor 5 yıllık falan bu dolum aparatı, tüp 300 bardan fazla dolu olduğu için olabilir mi bu durum? Bir de tüfeğim de kaçak var hemen boşalmıyor ama 1 haftada falan sıfıra iniyor, tüp boş olduğu için mi diye düşünerek kurma kolunu açarak doldurmayı da denedim fakat yine aynı kaçak oldu tecrübeli arkadaşlar yorum yaparsa ona göre bir çözüm deneyeceğim.

• Dolum aparatının tüpe giren kısmının en ucunda gömme şeklinde olan bir oring var o yerinden çıkmış olabilir yada kuruyup elestikiyetini yitirmiş olabilir onu kontrol et tüpün içindeki havanın azlığıyla veya çokluğuyla ilgisi yok

• Dolum aparatının tüpe giren kısmının en ucunda gömme şeklinde olan bir oring var o yerinden çıkmış olabilir yada kuruyup elestikiyetini yitirmiş olabilir onu kontrol et tüpün içindeki havanın azlığıyla veya çokluğuyla ilgisi yok

Evet dediğiniz gibi kontrol ettim oring yerinde yok yarın temin etmeye çalışacağım, çok teşekkür ederim.