Huğlu effecto garanti süresi ile ilgili bilgi paylaşım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba.

Değerli hobidaşlarım,

Başlıkta belirtiğim konuyla ilgili bilgi paylaşmak için yazıyorum.

Bildiğimiz Huğlu Effecto PX seriler ve Zeon çoğu av bayilerinde garanti süresi 2 yıl olarak belirtilmektedir.

A*** Av

Aksu.png

C**** Av

Cihan av.png

Ü***** Av

Üzümlü av.png

İ******

İşgoren.png

Garanti süresi 2 yıl olarak uzun olması nedeni ile Huğlu effecto'yu tercih etmiştim.

Bugün Huğlu effecto fabrikasından aldığım teyit sonucu 1 yıl çıktı.

Herkesin önem verdiği ve önemsediği şeyler farklıdır.

Baştan bilseydim belki başka seçenekleri seçebillirdim.

Huğlu effecto, garanti süresi geçmiş olsa bile bakacağız, tüfeğinizi gönderin dediler.

Yoksa tüketici mahkemesine kadar düşünüyordum.

Yazdıklarımızı gören av bayi sahibiler varsa, açıklama kısımında garanti süresini 1 yıl olarak güncellemenizi tevsiye ederim.

Benim gibi garanti konusunda çok titiz ve hassas müşterisine denk gelirseniz sorun yaşayabilirsiniz.

Effecto ürünlerini alacak arkadaşlara da bilgisi olsun.

Kimse sıkıntı veya zorluk, stres yaşamasın diye paylaşıyorum.

Av bayilerindeki bilgiler yanlış olabilir.

Satın almadan önce direkt fabrika yada genel merkeze arayarak teyit almanızı öneririm.

Sağlıklı kalın...

• guneykim

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “Huğlu effecto garanti süresi ilg ilgili bilgi paylaşım” Yeni Başlık: “Huğlu effecto garanti süresi ile ilgili bilgi paylaşım”.
    • Official Post

Satıcının belirttiği ne varsa karşılamak zorundadır. Bu gibi durumlarda tüketici mahkemesine başvurun. Gerekli işlemleri yapacaklardır

agt agtagt

• Satıcının belirttiği ne varsa karşılamak zorundadır. Bu gibi durumlarda tüketici mahkemesine başvurun. Gerekli işlemleri yapacaklardır

Bu konuyla ilgili bağlı olduğu tüketici hakem heyeti ile görüştüm. Onlar da ne yapmam gerekiyor yol gösteremediler. Satın aldığım bayisini mi şikayet edeceğim, Huğlu effectoyu mu şikayet edeğim bilemedim. O yüzden bir aksiyon almaktan vazgeçtim. Huğlu effecto genel sorumlusu ile telefonda da görüştüm. 'Garanti şartları yazan kişi benim dedi, garanti süresi 1 yıldır, bir daha sürekli arayıp sorma, arasan yine 1 yıl derim' dedi. O an da Ak** Av Y**** beye de ulaşmaya çalıştım telefon açmadı neyse artık çok önemli değil. Bende durumu izah ettim ben satın alırken 2 yıl diye teyit aldım ve bütün satış açıklamalarında 2 yıl yazıyor dedim. Bu konuda Huğlu effecto genel sorumlusu bir yorumda bulunmadı. Sadece 'biz tüfeğe bakmayacağız demedik gönderin bakarız' dedi. Sonuç olarak yardımcı oluyorlar fakat sözde garanti süresi bittiği için servise gidiş geliş kargo masraf bana ait, eğer parça değişim gerekirse o maliyetlerde bana yansıtacaklar. Kandırılmış gibi hisssediyorum. Yapabileceğim Huğlu ürünü bir daha almamak ve biri sorarsa tevsiye etmemekten başka yapabileceğim yok. Bende başka insanlar kandırılmasın ve zor durumuna düşmesin diye palyaştım. Saygılar,