Aydos Atış

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba,

Aydos Ormanı yada Kartal/Yakacık civarında atış için gidebileceğiniz bir yerler var mı? Eğer poligon ise fiyatları çok yüksek midir?

Sanki açık atış alanı var diye duymuştum ama bulamadım haritada. :?:

• Bir zamanlar poligon vardı, malesef kapandı. Meskun mahal kapsamı dışında kalan, atış hattını net görebildiğiniz ve hattın arkası pelletin saplanabileceği şekilde dolu olan yerleri kullanabilirsiniz. Aydos ormanında olması lazım güzel yerlerin.

Fx Maverick Sniper 6.35mm - Vortex Venom 5-25x56

Px5 Pro Competition 5.5mm - Vector Optic Veyron 6-24x44

Gamo CFX Royal 5.5mm -Tasco 3-9*40

Reximex RP 4.5mm

• Bir zamanlar poligon vardı, malesef kapandı. Meskun mahal kapsamı dışında kalan, atış hattını net görebildiğiniz ve hattın arkası pelletin saplanabileceği şekilde dolu olan yerleri kullanabilirsiniz. Aydos ormanında olması lazım güzel yerlerin.

Teşekkür ediyorum. Atış için gerekli yeri de güzel tanımlamışsınız. Saplanması sanırım hem etrafa sekmeme hem kurşun maddesinin zehirli bir madde olmasından gerekli.

• Rica ederim. Toprağa saplanarak herhangi bir canlıya zarar vermemesi yönünden iyi olur. Malesef toprak ve su içinde zararlı bir madde ama yapacak birşey yok.

Reximex RP 4.5mm

• Rica ederim. Toprağa saplanarak herhangi bir canlıya zarar vermemesi yönünden iyi olur. Malesef toprak ve su içinde zararlı bir madde ama yapacak birşey yok.

Piyasada kurşun olmayan pelletler bulmak mümkün müdür?

• Arkadaslar konu disi ama bir sey sormak istiyorum , forumda konu actim ama cevap yazan olmadi .6.8 lt 300bar scuba dolumu ne kadar tutuyor bilgisi olan varmi acaba ?

• Arkadaslar konu disi ama bir sey sormak istiyorum , forumda konu actim ama cevap yazan olmadi .6.8 lt 300bar scuba dolumu ne kadar tutuyor bilgisi olan varmi acaba ?

Yakınında dolum yapan yer varsa telefonla ara istersen. Eğer internette yer bulamazsan yangın tüpü bakım, dolum yapan yerlerde olma ihtimali olabilir. Arayıp sorabilirsin yapıyor musunuz diye.

• Piyasada kurşun olmayan pelletler bulmak mümkün müdür?

Gamo’da birkaç model non-lead(kurşunsuz) pellet var. Türkiye’de hangi modelleri bulunduğu hakkında bilgim yok.

Reximex RP 4.5mm