crosman 2100c"ye en uygun pellet

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar selam yeni aldığım crosman 2100c "ye en uygun pellet sizce hangisidir 4.5mm, :?:
    macht pelletleri devreden çıkarıyorum :!: çünkü 25 m ile 40m arası atışlar için kullanmak istiyorum.
    saygılar.

• Bana göre tek kelimeyle Gamo hunter

Şu ana kadar Match, Magnum, Hunter, Promagnum, Victory sport ve 1 ytllik mermileri denedim en iyi sonuç Match, 2 nci sırada Hunter geliyor.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Hunter +1

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• merhaba arkadaşlar ben de 2100 aldım. aldığım yerin kargo ile ilgili hatasından dolayı 1000 adet finale match pellet sahibi oldum sorum şu: hard turk arkadaşım 25-40 metrelerde match pelleti devreden çıkardığını söylemiş. neden? Acaba 25 -30 metrelerde en etkili ve istikrarlı pellet hangisidir? Match pelletleri etkili kullanabileceğim metre ne kadardır.Biraz uzun oldu kusura bakmayın şimdiden teşekkürler. +;tuftabV#

Crosman 2100 Tasko 3-9*40 with mildot
    akdenizteam.png
    Fx Gladiatör, Hawke 6-24x44 Önden Parallax,Weichrauh Moderatör :love:

• matchı devreden çıkardım dediği bence en iyi pellet

Yani bu silahın en sevdiği pellet match. Matchdan başka ne tavsiye edersiniz demek istedi.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• matchın 25 metreden sonra etkisiz olduğunu belirtmek istemiş bence
    ki match pelletin 25 metrenin üstündeki atışlarda etkisiz olduğunu okumuştum

Hatsan Mod 135 0.22 cal
    Crosman 2100
    Tekirdağ Merkez

• evet bende emircani gibi anladığım için yazma ihtiyacı duydum. o zaman 25 metrenin üzerine hangi pelleti kullanırsak daha etkili ve de istikrarlı olur.şimdiden teşekkürler :)

Crosman 2100 Tasko 3-9*40 with mildot
    akdenizteam.png
    Fx Gladiatör, Hawke 6-24x44 Önden Parallax,Weichrauh Moderatör :love:

• evet bende emircani gibi anladığım için yazma ihtiyacı duydum. o zaman 25 metrenin üzerine hangi pelleti kullanırsak daha etkili ve de istikrarlı olur.şimdiden teşekkürler :)

Hocam gamo hunter işinizi görür.Saygılar.

• evet arkadaşlar macth pelletler uzun mesafede istikrar sağlamadığı için devre dışıdır dedim ve hala pellet deneme fırsatım ne yazıkki olmadı illaki bir aksilik çıktı bakalım kısmet uzun mesafede en iyi pelletler yuvarlak bombeli pellletlerdir ağır pelletler haricinde diğer pelletleri deniyiceğim aklımdan geçenler
    gamo promagnum
    " prohunter
    " hunter
    birde diana rastat olabilir
    macth pelletler ise
    crosman ve gamo promacth saygılar

• bende crosman2100 aldım inşallah hunter ve match bulabilirm tekirdağda...

Hatsan Mod 135 0.22 cal
    Crosman 2100
    Tekirdağ Merkez

• bulamazsan online alışveriş ve kargo gibi imkanlar var dostum.