Bilmem kaçıncı Çorlu Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bende şu an bayram sebebiyle annemi babamı ziyarete marmara ereğlisine geldim onların yanındayım, havalı tüfeğimi ve bol bol saçma da gtirdim :) kurban bayramı tatilini burda açık alanlarda hedef denemeleri ile geçiriyorum çorlu ya da çok yakınım tüm arkadaşlara selamlar

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• Maalesef Çorlu dışındaydım Bayram süresince. Belki bu hafta sonu yaparız hava güzel olursa...

S&W 686-6

• Hava raporuna bakıyorum da Cumartesi yağışlı Pazar ise parçalı bulutlu veriyor bizim oralara.Yağış kuvvetli olursa bizim atış alanımızdaki killi toprağı balçık haline getiriyor malum. O zaman Pazar da yatar.
    Yok eğer hafif yağmurla atlatırsak, Pazar işi tamamdır. Telefonlaşırız.

S&W 686-6

• Official Post

"Cumartesi yağarsa pazarda çamurlu olur" demek istediniz sanırım Polat abi. ;tacli#

• "Cumartesi yağarsa pazarda çamurlu olur" demek istediniz sanırım Polat abi. ;tacli#

Aynen öyle Mustafa Kardeş: burada da yağdı mı maaşallah gökyüzü boşalıyor bazen. O zaman zemin her ne kadar ot kaplı ise de gene de çamur yapışıyor.

S&W 686-6

• +1

Tamamdır Hüsnü arkadaşım. Benim telefon olacak sende; görüşürüz. Çorlu'nun hangi tarafında oturuyorsun bilmiyorum ama Fatih Emlak Konutlarında, ben de onun karşısındaki Çağdaşkent'teyim. Aramız 50 metre.
    Merkezden (1) ve (6) numaralı minibüsler bu semte geliyor.
    Atış yaptığımız yer evimize 700-800 metre kadar. Benim arabayla gidiyoruz.

S&W 686-6

• çok tehlikeli bi mahalle kaçarı yok sokağın bi köşesi yaşlı kirpi diyer köşesi exador Allah muhafaza #hims

• Polat Abi Salı Pazarında oturuyorum.Arabam Var .Telefonlaşırız .

Saygılar

Gamo CFX Royal 5.5 Tasko 3-9x56

HATSAN AT44WX-10 .22

marmarateam.png

• çok tehlikeli bi mahalle kaçarı yok sokağın bi köşesi yaşlı kirpi diyer köşesi exador Allah muhafaza #hims

İlker Kardeş ben bu bakımdan galiba forumun "en şanslı" üyesiyim:
    ** eve 50 metre Fatih
    ** işyerime 100 metre sen..

Sırtım yere gelmez valla: her ikinizde de arsenal müthiş :thumbup:

S&W 686-6

• eyvallah abim emrindeyiz.saygılarımla

• mrb arkadaşlar bende corludanım bende havalı kullanıyorum atışlara gitmek ister seniz banada haber verirseniz sevinirim görüşmek dileyiyle..534 832 14 11

• 5 yıllık hort

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk