Daisy 901 - Modifiye/Bakım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Daisy 901 tüfeğimi aldığımdan bu güne yaklaşık 6 ay oldu ve bakımını hiç yapmadım. Nasıl bakım yapabilirim, bakım gerektirirmi?

Tüfeğimi pompalamak çogu zaman sıkıyor ard arda seri atışlar yapmak istiyorum bu yüzdende Crosman 1077 almayı düşünüyorum. Ama eğer mümkün oluyorsa; performans da düşme, sürekli kullanmada sorun yaşatırmı bilemiyorum ama CO2 li yaptırmayı istiyorum.Yaptırılırmı? Kime yaptırabilirim? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

agt Havalı Hobiler agt

• Daisy 901 tüfeğimi aldığımdan bu güne yaklaşık 6 ay oldu ve bakımını hiç yapmadım. Nasıl bakım yapabilirim, bakım gerektirirmi?

Tüfeğimi pompalamak çogu zaman sıkıyor ard arda seri atışlar yapmak istiyorum bu yüzdende Crosman 1077 almayı düşünüyorum. Ama eğer mümkün oluyorsa; performans da düşme, sürekli kullanmada sorun yaşatırmı bilemiyorum ama CO2 li yaptırmayı istiyorum.Yaptırılırmı? Kime yaptırabilirim? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

seninle bir hafta sonu buluşalım nede olsa aynı mahalledeniz tüfeğinede bakımı yaparız