9mm ve 6mm fisek kullanan av tüfekleri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hocalarim 60-70 metreden kus vurabilecegim bir tüfek ariyorum ve ava yeni baslayanlardanim. İnternet sitelerinde 9mmve 6mm fisek kullanan av tüfeklerini gördüm bu tüfekler ne ise yarar kac metreden kus vurulabilr aydinlatirsaniz sevinirim. Bu arada 36 kalibrelik tüfekler hakkndada sorularim var 36 lik lar kac metreden kus vurabilir

Simdiden tesekkürler

• 60-70 metreden kuş vurcam diye bişey yok.. 60-70 metreden hangi kuşu vurucaksın?
    Karatavuklar bile sinekten küçük gözükür 60-70 metrede ki görmekte mesele..
    Atıcılık yapacaksan 20 veya 36 no bir tüfek edinebilirsin.. Menzilleri biraz fazla,ağırlıkları biraz daha az oldukları için nişancılığını geliştirebilirsin.
    Fakat ben avlanmak istiyorum uçar avlarını seviyorum diyosan git 12 no mobil şoklu çift tetik bir superpoze al derim.

Akkar Apache Bronze 12ga 47 cm slug semi-auto
    Yıldız SPZ ME 12 ga superpoze
    Huğlu 12 ga. 7+1 semi auto + Tasko 1x40 RedDot
    Torun 20 ga. superpoze
    Artemis 36 ga. superpoze
    MKE 12 ga. çifte (Kırıkkale Efsanesi)
    Beretta 16 ga. tekkırma
    Optima 550 Magnum airgun + Optima 3-9x32

• avatarımdaki tüfekler 9mm ve 6mm ancak bunlar 4.5 mm bir yerli havalı tüfekten bile tehlikesiz. menzili 10-15 m :)

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png