LOGUN S16 PİYASADA

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • faydası olur zararıolmaz sanıyorum. ;d;

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• bu silahın gorunusu yuzunden yurda sokulmadıgını okumustum zamanında forumlarda ciddi ciddi geliyor mu sımdı??

• tüfekleri getirecek kişinin yalancısıyım amerikan sitelerindeki fiyatın aynısı olacak dedi fiyat 600 kalsında euro olsun ozaman 1 tanede sonuç tüfeği alırım

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Seneye bu hayalini bende görebilirsin ;) Ama yurdum insanı buna da bir kulp bulur. En basiti "Bu 150 metreden şişe patlatmaz, gücü düşük" bunun falan der yine. O gelsin bu gelsin diye yanıp tutuşanların, şu gelse alırım , bu gelse şunu yaparım diyenlerin yüzde kaçı icraata geçti ki.

Gelsin bütün tüfekler, Havalı Tüfek sevgisi kalkınsın. Daha çok kitlelere (icraatları ile) ulaşsın.

Havalı tüfekler araziye yakışır, duvarlara değil !

• tüfekleri getirecek kişinin yalancısıyım amerikan sitelerindeki fiyatın aynısı olacak dedi fiyat 600 kalsında euro olsun ozaman 1 tanede sonuç tüfeği alırım

Konular karışmış herhalde. 599.- dolar olan Evanix AR6 . Logun S16s biraz pahalı, 999.99 dolar ve Evanixide bu fiyata satmaları imkansız, bunun nedeni daha önce tartışıldı.

http://www.pyramydair.com/p/ev…ng-master-air-rifle.shtml
    http://www.pyramydair.com/cgi-bin/model.pl?model_id=591

• logundan girip evanix ten çıkınca böyle oluyor 600 dolar evanix fiyatı

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Seneye bu hayalini bende görebilirsin ;) Ama yurdum insanı buna da bir kulp bulur. En basiti "Bu 150 metreden şişe patlatmaz, gücü düşük" bunun falan der yine. O gelsin bu gelsin diye yanıp tutuşanların, şu gelse alırım , bu gelse şunu yaparım diyenlerin yüzde kaçı icraata geçti ki.

Gelsin bütün tüfekler, Havalı Tüfek sevgisi kalkınsın. Daha çok kitlelere (icraatları ile) ulaşsın.

Havalı tüfekler araziye yakışır, duvarlara değil !

.

Sabah ola hayrola diyorum. Ben beklerim . EV2 gelsin alırım da. Tabi şahsınıza getirip başka getirmezseniz yapacak birşey yok, AA bulup alamadığımız gibi. (Gerçi benim suçum var bu konuda erdem'i ben caydırdım, servisi yok dedim, parçası yok dedim bir sorun çıkar kalır elimizde dedim ve HW100T aldık) Bizim tüfekler duvarda asılı durmuyor merak etme. Şimdiye kadar alırım diyip de alamadığım bir AA oldu, o da olmadığından. Bu işler parayla, bazısı ister parasını verir alır, bazısı da alıcam der ama para bulamaz. Türkiye'nin yüzde kaçı 200m den kağıt hedef vurmak için 2000 ytl lik tüfek alıp araziye çıkıp atış yapacak kadar paralı onu da düşünmek gerek. Biz icraatımızı kendimize yapıyoruz, alırım EV2 yi duvarıma asarım o da kimseyi ilgilendirmez.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Bu basit bir şaka idi. Belki lerde Kemal Abi ondan da getirirse ilk ben alır ve fotoğrafını paylaşırım ve ilk bende görürsün demek istedim. Kısaca senin sevdiğin tüfeğin benimde en çok beğendiğim tüfek olduğunu vurgulamak istedim. O da samimiyete dayalı olarak ve samimiyetinize inandığım için.

AA bulup alamadığınızı da anlayamadım. AA ları getiren ben değilim. Şansıma kalan son 3 taneden birini almıştım.

Duvara asılı ! Herhalde Mübarek Ramazan Ayından olsa gerek fazla alıngansın.

Ben Hatsan kullancılarının ne yazik ki tüfeklerini kullanamayıp duvarlarına asmakla yetindiklerini belirtmek istedim.

Nedense AA kullananlar kaba tabirim için kusura bakmayın Burjuva falan biliniyor sanırım. Hatta araziye limuzinle gidip, ormanda şınav falan çektiğimizi de sananlar var ;şrofls;.

Evet ben bir tüfeğe tam 2000 YTL saydım. Hala daha da araziye belediye otobüsü ile giderim. Tabikide herşey bütçe ama neden bu kadar üzerinize alındığınızı da anlayamadım.

• tamam konuyu yumuşatalım, yanlış anlaşmalar olabiliyor, sıkmasın kimse canını.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Yazılarımızı daha açık yazarsak muhatabının kim olduğu anlaşılır. Öyle ortaya yazılınca üzerine alınmalar olabiliyor. Beni kastetmediğini ummaktan başka yapıcak birşey yok. Alınırım çünkü.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• [Resim Engellendi: http://users.skynet.be/mario.severi/airgunning/graphics/EV2%20JH%20moderator.JPG]

EV2 Derim başka bişey demem... Klasman dışı :)

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• Arkadaşlar, üyesi olduğum 1-2 yabancı forumda S16'yı araştırdım.
    Okuduğum yerlerde oldukça sık şekilde "eksi" puan olarak söylenen iki husus var:
    1) Tüpün bağlandığı yerdeki O-ring'ler sık sık kaçırıyormuş;
    2) Mekanizma pellet yüklerken çift besleme yapıyormuş.

Bunlar dışında genelde olumlu bulanlar var.

S&W 686-6

• Benim olumsuz bulduğum yeri namlusu. Namlu LW, lafım olmaz ama boyu 36 cm.

• Yabancı bir sitede Gruplaması konusunda 50 metrede 13mm 8 atış okudum.
    Doğrusu bana biraz abartı geldi.

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Benim olumsuz bulduğum yeri namlusu. Namlu LW, lafım olmaz ama boyu 36 cm.

Boyu değil işlevi abi ;şrofls;.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• Valla biz de bir keresinde açık arazide 50 metrede 12 mm c-t-c 5 atışlık grupman yaptık ama dikkatinizden kaçmış sanırım :(

Yurdışında gidip orda mı yapsak bu grupmanları ;şrofls;.

;d;